Catrice Brow Colorist Semi-Permanentřasenka na obočí

3×
Catrice Brow Colorist Semi-Permanent řasenka na obočí
Catrice Brow Colorist Semi-Permanent řasenka na obočí
odstín 010 Light 3,8 ml
100

Kód: CTE02029 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
středa 15. 4. 2020
Osobní odběr
středa 15. 4. 2020

Popis produktu Catrice Brow Colorist Semi-Permanent

Zvýrazněte své obočí snadno a rychle s řasenkou na obočí Catrice Brow Colorist. Semi-permanentní barva má gelovou bázi s drobnými vlákny, která skvěle zafixuje tvar a chloupky přirozeně zahustí.

Pokud budete navíc řasenku používat pravidelně, již po 2 týdnech se přirozený odstín vašeho obočí zintenzivní a docílte tak jeho plnějšího vzhledu.

Vlastnosti:

  • podpoří krásu a objem obočí, fixuje tvar
  • pravidelná aplikace zajišťuje postupné zvýraznění
  • úzký kartáček zajišťuje snadnou manipulaci
  • gelová textura s drobnými vlákny
  • veganské složení

Jak aplikovat:
Pomocí aplikačního kartáčku naneste na obočí ve směru růstu chloupků.

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.

Recenze Catrice Brow Colorist Semi-Permanent