Catrice Allround

konturovací paletka

3×
Catrice Allround konturovací paletka
Catrice Allround konturovací paletka
Catrice Allround konturovací paletka
6 g

Kód: CTE1356 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Catrice Allround
6 g

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Popis kosmetiky Catrice Allround

Popis:
Catrice Allround je konturovací paletka od značky dekorativní kosmetiky Catrice, která kombinuje kvalitu, širokou nabídku a sledování trendů s příznivými cenami. S Catrice Allround konturovací paletkou opticky zdokonalíte tvar svého obličeje pro perfektní celkový vzhled. Konturovací paletka Catrice Allround obsahuje čtyři krémově-matné textury a rozjasňovač s pigmenty odrážejícími světlo pro dokonale orámovaný a zvýrazněný obličej. Tmavší odstíny slouží ke stínování (a tím viditelné redukci) prohlubní v obličeji a partií, které chcete opticky potlačit, a světlé odstíny obličej rozjasní.

Konturovací paletka Catrice Allround je dokonalou volbou pro profesionálně vypadající líčení. Vytvořte si dokonalé kontury obličeje s konturovací paletkou Catrice Allround!

Účinky:

  • zvýrazňuje rysy obličeje
  • konturuje
  • 5 barev pro stínování a rozjasnění

Jak aplikovat:
Tmavší odstíny nanášejte na prohlubně ve tváři a rozjasňovač na místa, která chcete zdůraznit.

Vlastnosti

Konzistence
tuhý korektor
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.