Přejít na hlavní obsah
Cartier La Panthère parfém pro ženy
Cartier La Panthère parfém pro ženy
Cartier La Panthère parfém pro ženy
Hlava
vonokvětka
Srdce
gardénie
Základ
pižmo
Druh vůněkvětinová, chypre

Vášnivá. Odvážná. Svobodná. Smyslná. Tak definuje ženu parfém Cartier La Panthère, který je ztělesněním luxusu a exkluzivity. Ikonický květinový fougère akord této podmanivé vůně kombinuje aroma zářivé gardénie s tóny meruňkového osmanthu a jemným sametovým pižmem. Noblesní tóny této vůně se stanou luxusním doplňkem vašich každodenních outfitů a dokonale podtrhnou vaši ženskost. Nebojte se odhalit svoji smyslnou stránku a probudit v sobě šelmu.

  • květinová vůně s chypre tóny pro ženy
  • uvedena na trh v roce 2020
  • v luxusním flakonu s motivem pantera

Složení vůně
Parfém Cartier La Panthère se v úvodu rozvoní ovocnými tóny, které se otevírají jemným meruňkovým aroma. Srdcem prostupují tóny sametové gardénie, jejíž zelené pikantní nóty přechází do příjemně nasládlých a společně se sladkou, meruňkovou vůní osmanthu tvoří příjemnou ovocno-květinovou kompozici. Hloubku a zemitost vůni dodává smyslné aroma pižma společně s dřevitými tóny pačuli.

Příběh vůně
Odvážná a smyslná vůně Cartier La Panthère byla uvedena na trh v roce 2020 a stojí za ní parfémářka domu Cartier Mathilde Laurent. Vůně se pyšní originálním flakonem s vybroušeným motivem pantera, neohrožené šelmy, jež je symbolem této věhlasné francouzské značky.

CartierLa Panthère parfém pro ženy

4×
3 405
Výhodněji o 11%
75 ml
3 024

Více než 5 ks skladem | 4 032,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: CAR02487
1
Večerní doručení Brno
pondělí 27. 5. 2024
Osobní odběr
Již zítra neděle 26. 5. 2024