Carmex Healing

balzám na rty

17×
Carmex Healing balzám na rty
Carmex Healing balzám na rty
(Classic) 7,5 g

Kód: CRM0971 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Carmex Healing
(Classic) 7,5 g

Popis produktu Carmex Healing

Popis:
Není mnoho balzámu, které by byly na trhu přes 75 let. Originální formule balzámu na rty Carmex Healing je prověřena časem! Již po generace se lidé spoléhají na kultovní kelímek Carmex Healing se zázračným obsahem. Balzám hloubkově hydratuje rty, brání dehydrataci, pocitu suchých a popraskaných rtů. Navíc umí tento báječný přípravek na rty zabránit dalšímu šíření již vzniklého oparu. Není divu, že lékárníci již celých 14 let za sebou doporučují tento produkt.

Účinky:

  • výborně ošetřuje rty
  • brání popraskání a dehydrataci rtů
  • zamezuje šíření oparů
  • zjemňuje kůžičku
  • vytváří ochranný filtr na rtech

Složení:

  • formule s kafrem a mentolem -  zklidňuje i extrémně popraskané a poškození rty, ošetřuje bolestivé opary
  • vazelína - vytváří dlouhotrvající vodní bariéru, působí jako obvaz, který chrání rty, zatímco probíhá obnovování kůžičky rtů
  • lanolin - replikuje způsob vytváření lipidové ochranné bariéry rtů a zadržuje uvnitř kůže vlhkost

Jak aplikovat:
Naneste na rty kdykoli během dne a opakujte kdykoli je potřeba.

Vlastnosti

Ochrana proti slunci
bez SPF

O značce Carmex

Značka Carmex představuje skvělé ochranné tyčinky a balzámy na rty, které přispívají k dokonalé starostlivosti o vaše rty. Populární přípravky Carmex pomáhají v boji proti dehydrataci, slunečnímu záření, chladu a další nepřízni počasí.

Na počátku historie značky stál Američan Alfred Woelbing, který začal experimentovat s vytvářením vlastní linie balzámů na rty a dalších kosmetických přípravků už v roce 1930. Jako laboratoř mu sloužila kuchyně a první výrobky prodával z kufru auta. Popularita účinných přípravků se ale rychle zvyšovala, a tak se v roce 1957 rodinná firma přestěhovala do výrobních prostor v Milwaukee.

Další fáze rozvoje společnosti začala se vstupem syna Dona na počátku 70. let 20. století a následně zapojením vnuků. Samotný Alfred Woelbing se dožil rovných 100 let a traduje se, že až do své smrti chodil do kanceláře společnosti alespoň jednou týdně, aby dohlédl na rozvoj rodinné značky.

Na výrobky Carmex se prostě můžete spolehnout. Stojí za nimi silný lidský příběh plný vůle, pracovitosti a elánu - právě takový, jakými jsou dodnes tradiční balzámy na rty Carmex.