Caesars World Caesars For Man kolínská voda pro muže

Značka: Caesars World

Varianty Caesars World Caesars For Man

  • Caesars World Caesars For Man kolínská voda pro muže 120 ml kolínská voda pro muže 120 ml 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    Kód: CAE0103

Nahoru

Popis parfému Caesars World Caesars For Man

Hodnocení

Vzhled flakonu

Výdrž vůně

Intenzita

Celkový dojem

Složení

Hlava

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle. Více informací

rozmarýn, verbena, bergamot

Srdce

Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny. Více informací

levandule, jedle

Základ

Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den. Více informací

santalové dřevo, jantar, pačuli, mech

Aromatická kolínská voda pro muže Caesars Caesars For Man ve vás probudí skutečný živel. Oživte svého vnitřního ducha za pomoci čerstvých květinových tónů. Poznejte odhodlání, nadšení z každodenního žití a zvýrazněte své vlastní já. Tato kompozice vám v tom pomůže.

Caesars Caesars For Man je kolínská voda pro muže, kteří milují dobývání žen. Vaší silnou zbraní bude pelargonie, jantar, ale také santalové dřevo nebo rozmarýn, jež vám dodají potřebou esenciální eleganci. Vyrazte do libovolné společnosti s dokonalou kompozicí, která vám bude vlastní.

Přírodní a květinové složení je viditelné již při samotném pohledu na flakónek kolínské vody pro muže Caesars Caesars For Man, který má zelenou barvu. Staňte se skutečným vládcem a panovníkem, mezi jehož přednosti bude spadat především sebejistota, hrdost a mužská neodolatelnost.

Nahoru

O značce Caesars World

Značka Caesars World má poměrně zajímavou historii. Její zakladatelé – bratři Stuart a Clifford Perlmanovi – původně provozovali řetězec restaurací Lum´s. V roce 1969 ale koupili lasvegaské casino Caesar's Palace a jejich život dostal úplně nový směr. O dva roky později téměř všechny restaurace prodali, změnili jméno společnosti na Caesars World a začali se naplno věnovat podnikání v oblasti hazardu.Koncem devadesátých let byla Caesars World pohlcena gigantem Park Place Entertainment. Ještě předtím se však na trhu objevilo několik velmi zdařilých parfémů – Caesars Woman, Caesars Woman Goddess, Caesars Man a Ferentina. Ty byly inspirovány starověkým Římem a díky svému unikátnímu pojetí si rychle získaly velkou oblibu zákazníků.Samostatnou zmínku si bezesporu zaslouží také Caesars Men Emperor (2005), jehož srdce tvoří jasmín, levandule, pelyněk, růžové dřevo a pelargonie. Tato svůdná kombinace zaručeně nenechá chladnou žádnou ženu. Parfémy Caesars World vás jakoby mávnutím kouzelného proutku přenesou zpět v čase do doby, kdy římské impérium zahrnovalo téměř celý známý svět. Učiní z vás opravdové císaře a císařovny – silné, hrdé a plné sebevědomí. Značka Caesars World jistě zaujme všechny jedince, kteří shánějí skutečně originální vůně, chtějí podtrhnout svou osobitost, jsou charismatičtí, nekonvenční a odvážní.

 

Nahoru

Hodnocení Caesars World Caesars For Man

  • 30. prosince 2015
    PP

    Spíše klasika, nic moderního, spíše pro zralé muže....Na druhou stranu skvělá výdrž a intenzita.

Co si o Caesars World Caesars For Man myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%