Bvlgari Omnia Amethyste toaletní voda pro ženy

12×
Bvlgari Omnia Amethyste toaletní voda pro ženy
Bvlgari Omnia Amethyste toaletní voda pro ženy
65 ml
1 365

Kód: BVL0127 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Bvlgari Omnia Amethyste
Složení

Poddejte se vůni, která byla inspirovaná třpytem drahokamu ametystu. Jeho krásu v podobě květinové vůně zachycuje toaletní voda pro ženy Bvlgari Omnia Amethyste. Hranici světa drahých kamenů a světa květin dokonale rozostřují tóny kosatce a růže.

  • květinová vůně s dřevitými a pižmovými tóny
  • ideální na denní nošení do jarních a letních dní
  • autorem vůně je slavný Alberto Morillas

Složení vůně
Úvodní okouzlení má ve své moci vůně růžového grapefruitu s podkresem zelených tónů. Poté se vonná kompozice rozvíjí sametovými nótami kosatce a bulharské růže. Celá vůně je postavena na otočníku, připomínající vanilku, a tónech dřeva, které zůstanou na vaší kůži nejdéle.

Příběh vůně
Od roku 2006, kdy byla vůně Bvlgari Omnia Amethyste uvedena na trh, dělá radost ženám nejen tato květinová vůně, ale i její flakon. Perfektně s vůní koresponduje a zároveň napovídá, co se ukrývá za skly netradičně řešeného flakonu. Tím není nic, než vonná interpretace květinové zahrady plné kosatců a růží zdobená ranní rosou.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
míza
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kosatec
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
otočník
Druh vůně
květinová

Napsali jsme o Bvlgari Omnia Amethyste
Články

O značce Bvlgari

Vůně Bvlgari jsou doslova klenoty ve světě parfémů. Jde o spojení klenotnictví a parfémářství, vyjadřující velkolepost a kouzlo Středomoří. Tato italská značka vyniká svým průkopnickým duchem, smyslem pro velkolepost a mistrovskou práci s barvami.

Příběh značky Bvlgari se začal psát již roku 1884 ve „věčném městě“ – v Římě. Nejprve se značka zabývala šperky, později hodinkami. První parfém Bvlgari spatřil světlo světa roku 1992, a od té doby tato luxusní značka přišla s řadou úspěšných kolekcí, jako je například Omnia, Man, nebo Goldea a Splendida.

Parfémy Bvlgari v sobě skrývají inspiraci ze všech světových kontinentů, z přírody i diverzity světa. Na jejich tvorbě pracují ti nejlepší světoví parfémáři a samotné flakony vůní jsou jako nádherné šperky.

Posláním značky Bvlgari je sdílet radost ze zpracovávání přírodních klenotů.

 

Recenze Bvlgari Omnia Amethyste12