Burt’s Bees Care

kosmetická sada II.

Burt’s Bees Care kosmetická sada II.
Burt’s Bees Care kosmetická sada II.
kosmetická sada II.

Kód: BUS0972 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: balzám na ruce 8,5 g + krém na ruce s mandlemi a mlékem 7 g + krém na nehtovou kůžičku s citronovým máslem + krém na nohy s kokosem 20 g + krém na ruce s medem a olejem z hroznových semínek 20 g + hydratační balzám na rty s granátovým jablkem 4,25 g

Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Burt’s Bees Care
kosmetická sada II.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Burt’s Bees

Pečujte o svoji krásu pomocí přírodní kosmetiky Burt’s Bees, která pochází přímo od včel! Značka Burt’s Bees nabízí skutečně luxusní kosmetické produkty s obsahem mateří kašičky, včelího vosku a medu. Tyto přírodní látky ze světa včel dokonale pečují o pokožku celého vašeho těla.

Burt’s Bees vyrábí své produkty z přírodních ingrediencí za použití velmi šetrných výrobních procesů. Firma Burt’s Bees vznikla v Maine v roce 1980. Původně vyráběla svíčky z včelího vosku a od roku 1991 začala vyrábět přírodní kosmetiku, která se okamžitě stala velkým hitem.

V sortimentu značky Burt’s Bees naleznete jedinečné kosmetické výrobky využívající účinky včelích produktů. Kosmetika Burt’s Bees neobsahuje parabeny ani formaldehydy. Burt’s Bees spolupracuje s The Nature Conservancy, která se zabývá ochranou životního prostředí a přispívá tak k obnově lesní půdy v Maine.