Přejít na hlavní obsah
Burberry Her toaletní voda pro ženy
Burberry Her toaletní voda pro ženy
Burberry Her toaletní voda pro ženy
Hlava
hruška
Srdce
zimolez
Základ
pižmo
Druh vůněovocná

Svobodomyslná a odvážná je nejen dámská toaletní voda Burberry Her, ale také žena, pro kterou byla stvořena. Tato vůně je oslavou energie, sebevědomí a odráží ducha pravé Londýňanky. Je odrazem touhy objevovat město z nové perspektivy. Poznat jej jinak, než se očekává.

  • gurmánská vůně s výraznými květinovými a ovocnými tóny
  • představena v roce 2022
  • vůně je dílem parfumérky Louise Turner

Složení vůně
Vůně se otevírá šťavnatými tóny hrušky v doprovodu jahody, černého rybízu a růžového pepře. Krátce nato se úvod smísí s rozkvetlou pivoňkou, zimolezem a růží. Svou jemností vyvažují tóny pižma a cedrového dřeva, které se projeví jako poslední. 

Příběh vůně
Jiskřivá a vysoce návyková vůně Burberry Her v koncentraci EDT se ukrývá v luxusní hladké lahvičce. Její design byl inspirován archivní vůní Burberry z roku 1981. Decentní vzhled perfektně padne jak ženám do ruky, tak do jejich kabelky.

Toaletní voda ve svěžím zeleném odstínu evokuje svobodomyslný a spontánní charakter vůně. Odkazuje také k zelené hrušce, jejíž tóny jsou ty první, které se ve vůni rozvíjí.

BurberryHer toaletní voda pro ženy

24×
3 492
Výhodněji o 41%
100 ml
2 035

Skladem | 2 035,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: BUR09113
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
Již zítra úterý 16. 7. 2024
Osobní odběr
Již zítra úterý 16. 7. 2024