B.U. Hidden Paradise dárková sada I. pro ženy

B.U. Hidden Paradise dárková sada I. pro ženy
B.U. Hidden Paradise dárková sada I. pro ženy
379

Kód: BEU02438 | Skladem

toaletní voda 50 ml + deospray 150 ml + ponožky 1 ks

1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 15. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 15. 4. 2021

Popis B.U. Hidden Paradise
Složení

Udělejte si radost zvýhodněnou sadou své oblíbené vůně. Dámský parfémový set B.U. Hidden Paradise vám potěší hned dvojnásob – krásným balením a dárkem navíc.

Vlastnosti:

  • sada zaujme na první pohled krásným balením
  • skvěle se hodí jako dárek
  • potěší všechny ženy

Sada obsahuje:

  • toaletní voda 50 ml
  • deospray 150 ml
  • ponožky 1 ks

Důležitá upozornění:

Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Zabraňte styku s očima.

Hořlavé.

Celý text

Složení

Druh vůně
ovocná
Typ sady
dárková sada

O značce B.U.

B.U. je zkratka „Be yourself“, tedy „buď sám sebou“. Jedná se o relativně novou značku, která patří do portfolia řecké společnosti Sarantis Group. Ta byla založena roku 1930 v Konstantinopoli a v současné době nabízí širokou škálu produktů – kosmetiku, přípravky pro domácnost, doplňky stravy apod.
Parfémy, sprchové gely, deo spreje… B.U. jsou určeny pro všechny sebevědomé a svobodomyslné dívky. Vůně B.U. ztělesňují vášeň, vzrušení a ženskou krásu, přičemž jednotlivé varianty reprezentují různé nálady. Samostatnou zmínku si zaslouží také působivý obalový design.
Sarantis Groups si zakládá na tom, že každý její nový výrobek splňuje nejpřísnější kritéria kvality a reflektuje skutečné potřeby zákazníků. Od počátku své existence klade velký důraz na výzkum a vývoj – zaměstnává přední odborníky ve svých oborech a spolupracuje s řadou mezinárodních vědeckých institucí.
Kosmetika B.U. obsahuje prvotřídní přírodní ingredience, díky čemuž je nejen bezpečná, ale také mimořádně účinná. Přestože je na trhu teprve krátce, už si stačila získat tisíce příznivců. Vyzkoušejte ji a pochopíte proč.
Značka B.U. jistě zaujme všechny jedince, kteří žijí podle svých vlastních představ, hýří energií i nápady, touží odlišit se ostatních.

Recenze B.U. Hidden Paradise