BrushArt Facekosmetická sada II. pro ženy

19×
BrushArt Face kosmetická sada II. pro ženy
BrushArt Face kosmetická sada II. pro ženy
kosmetická sada II. pro ženy

Kód: BRU0747 | Toto zboží není momentálně k dispozici

štětec na pudr 4,5 cm + štětec na tvářenku 3 cm + štětec na tvářenku 3 cm + štětec na oční stíny 1,3 cm + štětec na oční stíny 1,4 cm + štětec na oční stíny 1,1 cm + štětec na obočí 0,9 cm + štětec na rty 0,5 cm + štětec na rty 0,4 cm + štětec na rty 0,2 cm + kartáček na řasy + pouzdro 10 x 16 x 2,5 cm

Dárek pro vás
Po zadání kódu vanoce v košíku nakoupíte veškeré dárkové sady kosmetiky a parfémů o 10 % levněji.
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu BrushArt Face
Vlastnosti

Popis:
Praktická kosmetická sada štětců BrushArt obsahuje celou škálu štětců, které potřebujete k perfektnímu nalíčení. Velký štětec s umělými vlákny je určen pro nanášení pudru. Dva menší vám pomohou aplikovat tvářenku, bronzer nebo rozjasňující pudr s dokonalou přesností. Čtyři ploché štětce s přírodními štětinami se zakulacenou nebo rovnou špicí vykouzlí spolu s očními stíny krásné a variabilní barvy na vašich očích, zatímco kartáček perfektně upraví vaše řasy a obočí. Zkosený plochý štěteček je určen pro vykreslení obočí. Tři malé štětečky dokonale rozetřou rtěnku na vašich rtech. Kosmetická sada štětců je zabalena do praktického a velmi elegantního pouzdra z koženky, které doladí váš styl. Dopřejte si dokonalé líčení s kosmetickými štětci BrushArt.

Jak používat:
Dle typu zvoleného štětce naneste oční stíny, pudr, tvářenku či rtěnku.

Vlastnosti

Typ sady
dárková sada
Aktivní látky
kyselina glykolová

O značce BrushArt

Kosmetické štětce BrushArt promění vaše každodenní líčení v umělecké dílo! Vyberte si s rozmanité nabídky štětců a houbiček, pomocí nichž můžete kdykoliv přizpůsobit svůj vzhled vaší momentální náladě. Výrobky BrushArt jsou spolehlivými a precizními pomocníky, kteří vám pomohou dosáhnout profesionálního nalíčení i v prostředí vlastního domova.

Vybírat si můžete z kolekce BrushArt Face, která vám poslouží pro bezchybné nanesení make-upu, korektoru, konturovacích přípravků, tvářenky, pudru či rozjasňovače. Kolekce BrushArt Eyes obsahuje štětce k vytvoření dokonalého líčení očí a obočí, ke svůdným rtům vám pak dopomůžou štětce kolekce BrushArt Lips.

Recenze BrushArt Face