BrushArt Basic Pinkštětec na obočí a oční linky

6×
BrushArt Basic Pink štětec na obočí a oční linky
BrushArt Basic Pink štětec na obočí a oční linky
štětec na obočí a oční linky

Kód: BRU1067 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Dárek pro vás
Produkty vybraných značek vám nyní doručíme s poštovným zdarma.
  • Popis produktu
  • Články
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu BrushArt Basic Pink

Popis:
S tenkým zešikmeným štětcem z kolekce BrushArt Basic Pink snadno vykreslíte dokonalé oční linky nebo zvýrazníte své obočí. Jeho tvar umožní dostat se co nejblíže k řasám a perfektní úhel vláken zajistí kontrolu pro vytvoření precizní linky o tloušťce, jaké budete chtít. Můžete s ním vytvořit různé efekty, od přirozeného až po dramatický vzhled. Díky jeho hebkým avšak tužším vláknům s ním jednoduše vytvarujete a zvýrazníte i svoje obočí. Štětec je vhodný pro aplikaci pudrových, tekutých i krémových linek. 

Složení:

  • vlasy štětce jsou vyrobeny ze syntetických vláken

Typ pleti:
Vhodné i pro pleť, která je alergická na přírodní vlas.

Jak pečovat o štětce BrushArt:
Pokud používáte štětce BrushArt každý den, doporučujeme je prát jednou týdně. Promněte štětce ve vlažné vodě spolu s jemným mýdlem nebo přípravku, který je pro tento účel určený. Snažte se vyhnout kovové části a rukojeti. Pokud je ve štětci usazený velmi odolný makeup, můžete k šamponu přidat sodu. Nechejte štětce chvíli namočené a poté je pod tekoucí vodou vymyjte, dokud nebude stékající voda úplně čistá. Zbylou vodu pak z vlasů štětce opatrně vymačkejte a vytvarujte vlasy do původního stavu. Nechejte přirozeně uschnout ve vodorovné nebo svislé poloze s vlákny směrem dolů. Správná péče prodlouží vašim štětcům jejich životnost a zaručí správné nanesení makeupu. 

Napsali jsme o BrushArt Basic Pink
Články

O značce BrushArt

Kosmetické štětce BrushArt promění vaše každodenní líčení v umělecké dílo! Vyberte si s rozmanité nabídky štětců a houbiček, pomocí nichž můžete kdykoliv přizpůsobit svůj vzhled vaší momentální náladě. Výrobky BrushArt jsou spolehlivými a precizními pomocníky, kteří vám pomohou dosáhnout profesionálního nalíčení i v prostředí vlastního domova.

Vybírat si můžete z kolekce BrushArt Face, která vám poslouží pro bezchybné nanesení make-upu, korektoru, konturovacích přípravků, tvářenky, pudru či rozjasňovače. Kolekce BrushArt Eyes obsahuje štětce k vytvoření dokonalého líčení očí a obočí, ke svůdným rtům vám pak dopomůžou štětce kolekce BrushArt Lips.

Recenze BrushArt Basic Pink