BrushArt Basic Pink

štětec na make-up

4×
BrushArt Basic Pink štětec na make-up
štětec na make-up
149

Kód: BRU1061 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
BrushArt Basic Pink
štětec na make-up | 149

Popis kosmetiky BrushArt Basic Pink

Popis:
Rovně střižený štětec na makeup Brush Art Basic Pink je ideální pro vytvoření jemného a přirozeného vzhledu díky rovnoměrnému nanášení. Hodí se na aplikaci krémového a tekutého makeupu nebo minerálního pudru.  

Složení:

  • vlasy štětce jsou vyrobeny ze syntetických vláken

Typ pleti:
Vhodné i pro pleť, která je alergická na přírodní vlas.

Jak používat:
Štětec jemně namočte do tekutého makeupu a naneste tečkováním na několik bodů na tváři. Krouživými pohyby poté makeup roztírejte, dokud nedosáhnete požadovaného efektu. Díky technice nanášení pomáhá zakrýt póry a stejnoměrně rozprostřít vrstvu makeupu bez šmouh. Pokud nechcete, aby štětec nasákl hodně makeupu, trochu ho navlhčete pár kapkami vody.

Jak pečovat o štětce BrushArt:
Pokud používáte štětce BrushArt každý den, doporučujeme je prát jednou týdně. Promněte štětce ve vlažné vodě spolu s jemným mýdlem nebo přípravku, který je pro tento účel určený. Snažte se vyhnout kovové části a rukojeti. Pokud je ve štětci usazený velmi odolný makeup, můžete k šamponu přidat sodu. Nechejte štětce chvíli namočené a poté je pod tekoucí vodou vymyjte, dokud nebude stékající voda úplně čistá. Zbylou vodu pak z vlasů štětce opatrně vymačkejte a vytvarujte vlasy do původního stavu. Nechejte přirozeně uschnout ve vodorovné nebo svislé poloze s vlákny směrem dolů. Správná péče prodlouží vašim štětcům jejich životnost a zaručí správné nanesení makeupu.  

O značce BrushArt

Kosmetické štětce BrushArt promění vaše každodenní líčení v umělecké dílo! Vyberte si s rozmanité nabídky štětců a houbiček, pomocí nichž můžete kdykoliv přizpůsobit svůj vzhled vaší momentální náladě. Výrobky BrushArt jsou spolehlivými a precizními pomocníky, kteří vám pomohou dosáhnout profesionálního nalíčení i v prostředí vlastního domova.

Vybírat si můžete z kolekce BrushArt Face, která vám poslouží pro bezchybné nanesení make-upu, korektoru, konturovacích přípravků, tvářenky, pudru či rozjasňovače. Kolekce BrushArt Eyes obsahuje štětce k vytvoření dokonalého líčení očí a obočí, ke svůdným rtům vám pak dopomůžou štětce kolekce BrushArt Lips.