BRUSHART BASIC PINK kartáček na řasy a obočí | notino.cz

BrushArt Basic Pink

kartáček na řasy a obočí

BrushArt Basic Pink kartáček na řasy a obočí
BrushArt Basic Pink kartáček na řasy a obočí
BrushArt Basic Pink kartáček na řasy a obočí
BrushArt Basic Pink kartáček na řasy a obočí
BrushArt Basic Pink kartáček na řasy a obočí
BrushArt Basic Pink kartáček na řasy a obočí
kartáček na řasy a obočí
99CZK

Kód: BRU1064 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky BrushArt Basic Pink

Popis:
Tato pomůcka z kolekce Brush Art Basic Pink má vše, co potřebujete k podtržení dokonalosti vašich očí. Skládá se ze dvou nástrojů v jednom - kovového hřebínku na oddělení řas a jemného kartáčku na pročesání a vytvarování obočí nebo na odstranění přebytku řasenky nebo barvy v obočí. Díky tomu budete mít vždy skvěle vytvarované obočí a dokonale oslnivé řasy. 

Složení:

  • vlasy štětce jsou vyrobeny ze syntetických vláken

Typ pleti:
Vhodné i pro pleť, která je alergická na přírodní vlas.

Jak používat:
Část s kartáčkem používejte pro úpravu obočí nebo pro odstranění přebytečné barvy. Kovový hřebínek používejte po nanesení řasenky, pročesáním řasy oddělíte a zbavíte se případných žmolků.

Jak pečovat o štětce BrushArt:
Pokud používáte štětce BrushArt každý den, doporučujeme je prát jednou týdně. Promněte štětce ve vlažné vodě spolu s jemným mýdlem nebo přípravku, který je pro tento účel určený. Snažte se vyhnout kovové části a rukojeti. Pokud je ve štětci usazený velmi odolný makeup, můžete k šamponu přidat sodu. Nechejte štětce chvíli namočené a poté je pod tekoucí vodou vymyjte, dokud nebude stékající voda úplně čistá. Zbylou vodu pak z vlasů štětce opatrně vymačkejte a vytvarujte vlasy do původního stavu. Nechejte přirozeně uschnout ve vodorovné nebo svislé poloze s vlákny směrem dolů. Správná péče prodlouží vašim štětcům jejich životnost a zaručí správné nanesení makeupu.  

O značce BrushArt

Kosmetické štětce BrushArt promění vaše každodenní líčení v umělecké dílo! Vyberte si s rozmanité nabídky štětců a houbiček, pomocí nichž můžete kdykoliv přizpůsobit svůj vzhled vaší momentální náladě. Výrobky BrushArt jsou spolehlivými a precizními pomocníky, kteří vám pomohou dosáhnout profesionálního nalíčení i v prostředí vlastního domova.

Vybírat si můžete z kolekce BrushArt Face, která vám poslouží pro bezchybné nanesení make-upu, korektoru, konturovacích přípravků, tvářenky, pudru či rozjasňovače. Kolekce BrushArt Eyes obsahuje štětce k vytvoření dokonalého líčení očí a obočí, ke svůdným rtům vám pak dopomůžou štětce kolekce BrushArt Lips.

Menu