Braun Face 80-m Bonus Edition

náhradní hlavice

Braun Face  80-m Bonus Edition náhradní hlavice
Braun Face  80-m Bonus Edition náhradní hlavice
4 ks

Kód: BRN1463 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Braun Face 80-m Bonus Edition
4 ks

Popis produktu Braun Face 80-m Bonus Edition

Popis:
Náhradní hlavice Braun Face 80-m Bonus Edition jsou určeny pro obličejový epilátor s čisticím kartáčkem k výrobkům Braun Face 810, 820, 830 a 831. Náhradní hlavice obsahují kartáček pro normální pleť, kartáček pro citlivou pleť, kartáček pro exfoliaci pleti a kosmetickou houbičku na krém nebo make-up.

Kartáček pro normální pleť je vhodný pro každodenní použití o péči o pleť. Kartáček pro citlivou pleť respektuje vysoké požadavky citlivé pleti a šetrně ji čistí hustými štětinami se zakulacenými konci. Kartáček pro exfoliaci pleti hloubkově čistí póry a něžně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Kosmetická houbička slouží k vpravení krému do pleti nebo rovnoměrnému nanesení make-upu.

Vlastnosti:

  • čistí pleť od make-upu a nečistot
  • odstraňuje odumřelé kožní buňky
  • hloubkově čistí póry
  • šetrně pečuje o citlivou pleť
  • prokrvuje pleť

Materiál:
Plastové náhradní hlavice.

Jak používat:
Bílý kartáček (Normal) a růžový kartáček (Extra Sensitive) je vhodný pro každodenní použití. Peelingový kartáček (Exfoliation) se používá jednou týdně. Kosmetickou houbičku (Beauty Sponge) používejte k vmasírování krému nebo nanášení make-upu.

Vlastnosti

Účinek
exfoliace

O značce Braun

Značka Braun, pocházející z německého města Frankfurt, nese jméno svého zakladatele Maxe Brauna. Ten začínal podnikat v roce 1921, a to výrobou rádií, kdy jako první uvedl na trh tehdejší velkou novinku – kombinované rádio s gramofonem. Ve 30. letech vzniklo dnes již ikonické logo značky a v roce 1940 už společnost patentovala svůj první pánský planžetový holicí strojek Braun.

Dnes se Braun řadí mezi špičku v technické inovaci ve všech svých klíčových oblastech a na svém kontě má přes 7000 aktivních patentů. Všechny Braun výrobky splňují náročné požadavky zákazníků kladené na kvalitu, výkon, spolehlivost, ale i design. V současnosti je značka Braun držitelem více než 100 mezinárodních ocenění za design svých produktů. Pánský holicí strojek Braun Series 3, Braun epilátor nebo elektrický zubní kartáček Braun Oral-B tak dnes už můžeme bez obav nazvat kultovními.