Bourjois Rouge Fabuleux saténová rtěnka

27×
Bourjois Rouge Fabuleux saténová rtěnka
Bourjois Rouge Fabuleux saténová rtěnka

Popis Bourjois Rouge Fabuleux
Vlastnosti

Zažijte půlnoční Paříž na vlastní kůži. Saténová rtěnka Bourjois Fabuleux vás svojí barevnou intenzitou přenese až na samotný břeh noční Seiny. Nikde jinde takové barvy nelze spatřit. Krémová, hydratující a příjemná struktura rtěnky vykouzlí z každého vašeho úsměvu neopakovatelný zážitek.

Vlastnosti:

  • intenzivní barva s dlouhotrvající výdrží
  • krémová, hydratující konzistence
  • příjemná na rtech
  • snadná aplikace díky zkosenému hrotu

Jak aplikovat:
Saténovou rtěnku nanášejte od středu rtů po vnější koutky úst.

Vlastnosti

Odstín
nude
Efekt
saténový

Napsali jsme o Bourjois Rouge Fabuleux
Články

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.

Recenze Bourjois Rouge Fabuleux27