Bourjois Brow Design

řasenka na obočí

3×
Bourjois Brow Design řasenka na obočí
Bourjois Brow Design řasenka na obočí
odstín 04 Brun 6 ml

Kód: BOU1097 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Bourjois Brow Design
odstín 04 Brun 6 ml

Popis produktu Bourjois Brow Design

Popis:
Řasenka na obočí Bourjois Brow Design s citem zvýrazní a upraví každý typ obočí, čímž pomáhá dosáhnout přirozeného vzhledu. Kartáček jednotlivé chloupky obočí načechrá, učeše do požadovaného tvaru a nabarví bez slepování.

Řasenka na obočí Brow Design se snadno nanáší, vydrží po celý den a lehce se odličuje. Ocení ji všechny ženy, které chtějí rychle a snadno upravit a zkrášlit své obočí.

Účinky:

  • dodá obočí přirozený odstín
  • pomůže vytvarovat do požadovaného tvaru
  • pročeše a načechrá obočí

Složení:

  • polymery – zafixují chloupky

Vlastnosti

Barva
černohnědá
Voděodolné
ne

O značce Bourjois

Se značkou Bourjois snadno dosáhnete proslulého pařížského stylu a elegance, ale stále plně vyjádříte svou individualitu. Její chytré kosmetické produkty a inovace zjednodušují ženám každodenní zkrášlující rituály a zároveň dávají prostor vlastní kreativitě.

Kosmetika Bourjois se zrodila ve francouzském světě divadla a umění v roce 1863. Vše začalo u herce Josepha-Alberta Ponsina, který vyráběl líčidla pro své kolegy. Zájem brzy přesáhl divadelní prkna a Bourjouis make-up se tak pro svou kvalitu, praktičnost a elegantní design proslavil po celé Paříži.

I v současnosti pokračuje značka v tradici produktů, jejichž používání je snadné, zábavné a jsou pořád po ruce. Bourjois řasenka tak stále zvýrazňuje pohled až k dramatičnosti a Bourjois make-up Healthy Mix zase spolehlivě rozjasní tvář. Už dávno však značka není propojená jen s Francouzkami, ale se všemi ženami po celém světě.