Přejít na hlavní obsah

Bondi Sands

O značce Bondi Sands

Slunce, písek a moře – tři slova dokonale vystihující samotnou podstatu australského životního stylu. Značka Bondi Sands zachycuje právě tento životní styl a přináší vám ho v podobě samoopalovacích přípravků i sluneční a tělové kosmetiky. Posláním Bondi Sands je zpřístupnit dokonalé opálení každému – abyste si mohli připadat, jako byste se právě vrátili z ikonické australské pláže Bondi, která je hlavní inspirací této kosmetické značky.

 

Za vznikem značky Bondi Sands stojí dobře načasovaný sled událostí, především však setkání dvou Australanů, Shawna Wilsona a Blaira Jamese v Blairově solárním studiu. Oba toužili po tom, aby zaplnili díru na trhu, na kterém v té době existovaly pouze samoopalovací přípravky nízké kvality vytvářející nepřirozené opálení. Vydali se proto na cestu plnou zkoumání a objevování, až nakonec roku 2012 dosáhli kýženého výsledku a zahájili prodej kosmetiky Bondi Sands, nejdříve v Austrálii a po rychlém získání popularity pak i na Novém Zélandu, v Evropě a Americe.

Dopřejte své pokožce i vy to pravé „Bondi Sands opálení“ – přirozeně vypadající bronzový nádech, za který by se nestyděl žádný Australan trávící letní dny na ikonické pláži Bondi. Samoopalovací olej či rychleschnoucí samoopalovací pěna Bondi Sands Liquid Gold vám pomůže získat zlatavě zbarvenou pokožku. O extra tmavé opálení se pak postarají produkty Bondi Sands Ultra Dark. Vysokou intenzitu zajistí i pěny Bondi Sands Aero, které však vyžadují delší, alespoň 6hodinové působení. A za zmínku stojí i ochranná kosmetika s SPF – mléka či mlhy ve spreji Bondi Sands Sunscreen.

celý text skrýt text