Přejít na hlavní obsah
Bond No. 9 Downtown High Line parfémovaná voda unisex
Bond No. 9 Downtown High Line parfémovaná voda unisex
Bond No. 9 Downtown High Line parfémovaná voda unisex
Hlava
bergamot, tráva, rebarbora
Srdce
květ pomerančovníku, hyacint, růže, tulipán
Základ
dub
Druh vůněkvětinová, zelená

High Line je zelená květinová vůně pro ženy a muže od americké značky nikových (niche) parfémů Bond No. 9, jejíž filozofií je skládat poctu městu New York prostřednictvím parfumérského umění. Tato originální značka, pojmenovaná podle adresy svého sídla na Bond street v newyorské čtvrti NoHo, činí nesmrtelnými ikonické newyorkské památky a místa prostřednictvím naprosto inovativních vůní ve výrazných barevných baleních. Parfémovaná voda Bond No. 9 High Line je vonným ztvárněním atmosféry parku High Line, vybudovaného na místě bývalé slavné newyorkské nadzemky.

High Line, nejnovější newyorský park, vznikl z iniciativy skupiny nadšenců, kteří si položili otázku, jak využít již nepoužívanou, přes 2,3 kilometru dlouhou nadzemní městskou vlakovou dráhu. Rozhodli se ji proměnit na místo odpočinku a relaxace s dotykem přírody. Parfémovaná voda High Line, kterou její tvůrkyně, návrhářka vůní a současně zakladatelka a prezidentka společnosti Bond No. 9. Laurice Rahme, nazvala prvním „železničním“ parfémem na světě, ztělesňuje městskou obnovu. Podobně jako park High Line, kterému je věnovaná, voní po divokých květech a zelené trávě.

Bond No. 9 High Line se v hlavě otevírá citrusovými tóny bergamotu, úchvatným akordem trávy, evokujícím prérijní pastviny, a pikantní vůní indické rebarbory. V květinovém srdci zavoní růžový tulipán, růže, hyacint a květ afrického pomerančovníku. Dubový základ se svým nádechem mořského mechu evokuje blízkost řeky Hudson. Vysoce unikátní a skvěle vyvážená vonná kompozice parfémované vody High Line nabízí velmi zábavnou květinovou vůni v moderním industriálním stylu.

Nesmírně originální parfémovaná  Bond No. 9 High Line, z jejíhož prodeje část výtěžku putuje na podporu parku prostřednictvím sdružení přátel High Line („Friends of High Line“), nadchne zejména ženy a muže, které oslovuje myšlenka přetvoření nepoužívané nadzemky v naprosto unikátní městský park. Navždy si získá ty, kteří mají rádi zelené květinové vůně v moderních originálních kompozicích, a potěší samozřejmě také každého, kdo dokáže ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru inovativnosti. Bond No. 9 High Line se hodí nejlépe na denní nošení a to po celý rok. Ideální je jak do práce, tak na volná odpoledne s přáteli. Svému nositeli vždy poskytne dlouhotrvající dotyk nevtíravé inspirace místem s unikátní přírodně-městskou atmosférou a pozitivním nádechem obnovy.

Kromě vysoce inovativních vůní, které jsou výsledkem unikátního přístupu skládajícího hold jednomu z nejvýznamnějších světových měst, New Yorku, zaujmou všechny parfémy značky Bond No. 9 také svým balením. Originální hvězdovitě tvarovaný flakon parfémované vody High Line naprosto nadchne svým zdobením motivy trávy a poupat ve veselých barvách. Doplňuje ho krabička v jasném optimistickém odstínu zelené barvy. Chcete-li vyzkoušet něco naprosto nového nebo potěšit své blízké velmi originálním dárkem, Bond No. 9 High Line je tou pravou volbou.

Bond No. 9 High Line – dokonalý denní parfém pro milovníky moderního spojení města a přírody, inspirovaný unikátním newyorkským parkem.

Bond No. 9Downtown High Line parfémovaná voda unisex

1×
11 466
Výhodněji o 54%
100 ml
5 250

Skladem | 5 250,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: BON0253
1
Večerní doručení Brno
Již zítra úterý 16. 7. 2024
Osobní odběr
Již zítra úterý 16. 7. 2024