Bond No. 9 Downtown Brooklynparfémovaná voda unisex

Bond No. 9 Downtown Brooklyn parfémovaná voda unisex
Bond No. 9 Downtown Brooklyn parfémovaná voda unisex
100 ml
3 150

Kód: BON0423 | 4 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Bond No. 9 Downtown Brooklyn
Složení

Brooklyn je dřevitá aromatická vůně pro ženy a muže od americké značky nikových (niche) parfémů Bond No. 9, jejíž filozofií je skládat poctu městu New York prostřednictvím parfumérského umění. Tato originální značka, pojmenovaná podle adresy svého sídla na Bond street v newyorské čtvrti NoHo, činí nesmrtelnými ikonické newyorkské památky a místa prostřednictvím naprosto inovativních vůní ve výrazných barevných baleních. Parfémovaná voda Bond No. 9 Brooklyn je vonným ztvárněním atmosféry nejlidnatějšího newyorkského městského obvodu, slavného Brooklynu.

Brooklyn je legendárním newyorským „městem ve městě“ s naprosto unikátní atmosférou přitahující umělce od hudebníků až po tvůrce graffiti. Parfémovaná voda Bond No. 9 je věnována právě této živoucí čtvrti a svou dynamickou vůní s kořenitými dřevitými a orientálními charakteristikami vzdává hold všem usilovným snaživcům, snílkům a laureátům Nobelovy ceny, kteří zde žijí. Jedná se o všestrannou, nevtíravě elegantní a velmi příjemně nositelnou vůni, která lehce osvěží připomínkou pulzující umělecké atmosféry slavného Brooklynu.

Bond No. 9 Brooklyn se v hlavě otevírá jasnou a veselou kombinací tónů grapefruitu a kardamomu. V originálním srdci zavoní cypřiš, pelargonie, jalovec a gin. Zatímco tóny grapefruitu a jalovce dodávají kompozici svěžest, akordy v základu - guajakové dřevo, kůže a cedr  - přinášejí jemnější hřejivé nuance. Vysoce unikátní a skvěle vyváženou parfémovanou vodu Brooklyn vytvořila Laurice Rahme, návrhářka vůní a současně zakladatelka a prezidentka společnosti Bond No. 9.

parfémovanou vodu Bond No. 9 Brooklyn ocení zejména žena a muži, kterým je blízká pulzující, umělce přitahující atmosféra Brooklynu. Navždy si získá ty, kteří mají rádi mnohostranné vůně kombinující dřevité a kořenité stránky a potěší samozřejmě také každého, kdo dokáže ocenit skutečnou kvalitu a vysokou míru originality. Bond No. 9 Brooklyn se hodí nejlépe na denní nošení a to po celý rok. Ideální je jak do práce, tak na volná odpoledne s přáteli. Svému nositeli vždy poskytne dlouhotrvající dotyk nevtíravé inspirace místem s unikátní moderně uměleckou atmosférou.

Kromě vysoce inovativních vůní, které jsou výsledkem unikátního přístupu skládajícího hold jednomu z nejvýznamnějších světových měst, New Yorku, zaujmou všechny parfémy značky Bond No. 9 také svým balením. Originální hvězdovitě tvarovaný flakon parfémované vody Brooklyn hýří barvami a nadchne motivy graffiti, kterými je zdobená také krabička. Chcete-li vyzkoušet něco naprosto nového nebo potěšit své blízké velmi originálním dárkem, Bond No. 9 Brooklyn je tou pravou volbou.

Bond No. 9 Brooklyn – dokonalý denní parfém pro milovníky moderního umění, inspirovaný unikátní atmosférou slavného Brooklynu.

Složení

Hlava
kardamom, grep
Srdce
gin, jalovec
Základ
kůže, cedr, guajakové dřevo
Druh vůně
kořenitá, orientální

O značce Bond No. 9

Parfémy Bond No. 9 jsou extravagantní výzvou pro ženy i muže, kteří milují originalitu, vtip, styl a hravou lehkost. Vznikly jako pocta jednomu velkému městu a vzhledem k tomu, že jde o americkou značku, není třeba dlouho přemýšlet. Inspirací pro parfémy Bond No. 9 je životem tepající New York.

Značka Bond No. 9 je poměrně mladá. Na trh s vůněmi neohroženě vtrhla v roce 2003 a ihned zaujala díky neotřelému pojetí, zábavnému designu a výjimečným vonným kompozicím. Člověkem za značkou je v tomto případě schopná dáma Laurice Rahme. Původem Francouzka začala svůj profesionální život jako obchodnice se starožitnostmi v Paříži. Díky skvělému oku a intuici brzy vynikala, ale její pozornost už byla soustředěna na jinou oblast obchodování. Svoje aktivity přenesla do USA, kde se stala tvůrcem a prezidentkou značky Bond No. 9.

Parfémy Bond No. 9 svoji vizi plně soustředí na New York. Jejich mottem je dát vlastní vůni každé čtvrti na Manhattanu. Typické flakony ve tvaru stylizované hvězdice poutají pozornost na první pohled a hned v druhém sledu zaujmou velmi exkluzivními kompozicemi vonných esencí. Okouzleni budou především milovníci vytříbených květinových vůní. Promyšlené vrstvení společně s výběrem jednotlivých ingrediencí vytváří luxusní, sofistikované vůně plné života a energie. Květiny se snoubí s kořením a dalšími esencemi a jsou jednoznačnou výzvou pro všechny, kdo chtějí deklarovat svoji výjimečnost a radost ze života.

Nabídka parfémů Bond No. 9 je velmi široká a zahrnuje desítky nejrůznějších kompozic. Parfém 9. Bond No. 9 Chelsea Flowers je jedinečná dámská vůně, ve které se květinové esence skvostného tulipánu dokonale proplétají s rozkvetlou magnólií a hravou pivoňkou. Nezaměnitelný dámský parfém Bond No. 9 Andy Warhol Union Square symbolizující nadčasovost, originalitu a tvořivost ocení všechny mladé temperamentní ženy, které si zakládají na svém osobitém stylu. V portfoliu Bond No. 9 najdete také celou řadu vytříbených unisex vůní i parfémy výhradně pro muže. Ovocná parfemovaná voda unisex Bond No. 9 Bleecker Street je založena na zemitých a osvěžujících tónech. Okouzlující vrchní tóny unisex vůně Bond No. 9 Astor Place jsou tvořeny sladkými akordy mandarinky a hravými lístky fialky. Mužům jsou určeny jedinečné vůně Bond No. 9 Riverside Drive nebo Bond No. 9 Great Jones plná zemitých a citrusových tónů s příslibem elegance a esenciálního luxusu.

Nechejte naplno promluvit svoji osobnost. Vyjádřete se prostřednictvím originálních vůní a projevte svoji jedinečnost. Vyzkoušejte parfémy Bond No. 9 a možná zjistíte, že jste našli tu pravou vůni pro sebe.

Recenze Bond No. 9 Downtown Brooklyn