Přejít na hlavní obsah
Bond No. 9 Chinatown parfémovaná voda unisex
Bond No. 9 Chinatown parfémovaná voda unisex
Bond No. 9 Chinatown parfémovaná voda unisex
Hlava
bergamot, broskev
Srdce
květ pomerančovníku, gardénie, tuberóza, pivoňka
Základ
vanilka, kardamom, guajakové dřevo, santalové dřevo, cedr, pačuli
Druh vůněorientální, květinová

Bond No. 9 Chinatown je květinová, smyslná unisexová vůně, kterou ocení všechny mladé moderní ženy a nespoutaní muži se zájmem o módu. Nositelé vůně Chinatown mají svůj vytříbený styl, rádi se nechávají inspirovat modními trendy a s vrozeným citem dokážou vždy pro sebe vybrat jen to nejlepší. Parfém se ukrývá v originálním flakonu s motivem květin.

Samotný počátek vůně Bond No. 9 Chinatown se otevírá hravými akordy sladkých broskví a podmanivými esencemi bergamotu. Srdcem vůně prostupují tóny rozkvetlé gardénie a magického květu pomerančovníku. Půvabné okvětní plátky pivoňky se dokonakle snoubí se smyslnou tuberózou. Základ vůně je tvořený hřejivým cedrem, vzácným guajakovým dřevem a orientálním kardamomem. Exotické pačuli v kombinaci se santalem a vzrušující vanilkou dokresluje zajímavou tečku na závěr. Tento neodolatelný unisexový parfém od značky Bond No. 9 oceníte zejména v jarních a letních měsících, kdy je pro nošení přes den naprosto ideální volbou.

Velmi smyslná a podmanivá vůně Bond No. 9 Chinatown vám již od prvního přičichnutí zajistí neuvěřitelně povznášející zážitek. Parfém je inspirovaný známou čínskou čtvrtí ve městě New York, o které se říká, že je nejdynamičtější, nejbarevnější, vůněmi překypující a nejrychleji se rozvíjející částí tohoto velkoměsta. Parfém vás dokonale osvěží a vykouzlí vám úsměv na tváří. Zakuste pocit sebejistoty a svůdnosti s hravou unisexovou vůníBond No. 9 Chinatown!

Bond No. 9Chinatown parfémovaná voda unisex

3×
11 466
Výhodněji o 56%
100 ml
4 960

Skladem | 4 960,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: BON0255
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes