Bomb Cosmetics Santa´s Sleigh Ride kosmetická sada I.

Bomb Cosmetics Santa´s Sleigh Ride kosmetická sada I.
Bomb Cosmetics Santa´s Sleigh Ride kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: BOM0109 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: koupelový košíček Santa´s Hat 50 g + koupelový balistik Father Blissmas 160 g + přípravek do koupele Snowdrift 30 g + glycerinové mýdlo Candy Box 100 g + koupelový balistik Stocking Fizzer 160 g

Dárek pro vás
Sleva 15 % na kosmetiku! V košíku zadejte kód 15notino. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
dárková sada

O značce Bomb Cosmetics

Značka Bomb Cosmetics vychází z poznatků o pozitivních účincích aromaterapie na lidské tělo i mysl. Do povědomí zákazníků se zapsala zejména pro své originální koupelové balistiky a okouzlující aroma svíčky. Díky značce Bomb Cosmetics si tak můžete velice snadno provonět interiér či během chvilky připravit voňavou koupelovou lázeň.

Výrobcem kosmetiky Bomb Cosmetics je britská společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd, kterou založil James Mooore a Robert Philpott. Jejich hlavní myšlenkou bylo vytvořit produkty s aromaterapeutickými účinky, jejichž používání bude pro zákazníky pohodlné. Prvními produkty této značky byly inovativní koupelové balistiky, které se okamžitě staly absolutním trhákem.

Produkty Bomb Cosmetics jsou vyráběny ručně z čistých přírodních ingrediencí a pečlivě vybraných esenciálních olejů té nejvyšší kvality. Součástí sortimentu Bomb Cosmetics jsou také oblíbená přírodní mýdla, nebo pečující balzámy na rty vyrobené z těch nejčistších přírodních složek.

Recenze Bomb Cosmetics Santa´s Sleigh Ride