Boadicea the Victorious Imperial

parfémovaná voda unisex 2 ml odstřik

Boadicea the Victorious Imperial parfémovaná voda unisex 2 ml odstřik
Boadicea the Victorious Imperial parfémovaná voda unisex 2 ml odstřik
Boadicea the Victorious Imperial parfémovaná voda unisex 2 ml odstřik
Kód: BOA0242 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Boadicea the Victorious Imperial

Unisex parfémovaná voda Boadicea The Victorious Imperial vyzařuje autoritu a jistotu, která je ekvivalentní k imperiální moci. Vůně probouzí nenasytnou touhu objevovat samotnou podstatu moci a prestiže a činí ze světského hledání velkolepou výpravu.

Vůně Imperial, jež se nebojí pozornosti žen ani mužů, se chlubí vznešeným srdcem z čerstvých květů jasmínu, frézie a růže. Exotický ráz parfémované vodě dodává santalové dřevo, kambodžské agarové dřevo a guajakové dřevo s kouřovými tóny. Delikátní lehkost vůně vychází ze svrchních tónů, jejichž součástí je aromatická levandule a brazilské růžové dřevo.

Parfémovaná voda Boadicea The Victorious byla uvedena na trh v roce 2012 a za výjimečnou kompozicí stojí Christian Provenzano. Tato orientálně-dřevitá vůně vám pomůže ovlivnit budoucí stav věcí a dosáhnout svých vytyčených cílů.

Složení

Hlava
brazilské růžové dřevo, bříza, levandule
Srdce
frézie, jasmín, růže
Základ
agarové dřevo, ambra, guajakové dřevo, kůže, labdanum, olibanum, pačuli, pižmo, santalové dřevo
Druh vůně
dřevitá, orientální

O značce Boadicea the Victorious

Niche parfémy Boadicea the Victorious jsou oslavou krásy, síly a ušlechtilosti. Symbolizují tradiční britskou dovednost a řemeslnou zručnost. Tato luxusní a zároveň průkopnická značka z Velké Británie vytváří vůně, které evokují a oslavují prastarou odvahu a sílu. Parfémy Boadicea the Victorious mají jedinečný styl i koncepci. Naprosto unikátním způsobem v sobě spojují tradici, modernost i nadčasovost.
Vůně Boadicea the Victorious jsou vysoce koncentrované a poskytnou vám tak dokonalý čichový zážitek. Při jejich vytváření jsou použité vysoce kvalitní suroviny pocházející z celého světa. Vůně Boadicea the Victorious navrhují pouze ti nejlepší mistři parfémáři.
Niche parfémy Boadicea the Victorious jsou výrazné, inovativní a opravdu elegantní. Ukrývají se v originálních flakónech ve tvaru karafy a jsou zdobené ručně rytými cínovými keltskými štíty. Všechny niche parfémy Boadicea the Victorious nesou označení unisex, což znamená, že je mohou používat jak ženy, tak i muži. Tímto značka Boadicea the Victorious demonstruje svobodu projevu a vy tak můžete být tím, kým chcete být!

Menu