Boadicea the Victorious Ardent

parfémovaná voda unisex 50 ml

Boadicea the Victorious Ardent parfémovaná voda unisex 50 ml
Boadicea the Victorious Ardent parfémovaná voda unisex 50 ml
Kód: BOA0253 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Boadicea the Victorious Ardent
parfémovaná voda unisex 50 ml

Složení

Hlava
koriandr, růže, šafrán
Srdce
hedion, jasmín, růže, včelí vosk
Základ
agarové dřevo, ambra, benzoin, labdanum, pačuli, pižmo, vanilka
Druh vůně
dřevitá, orientální

O značce Boadicea the Victorious

Niche parfémy Boadicea the Victorious jsou oslavou krásy, síly a ušlechtilosti. Symbolizují tradiční britskou dovednost a řemeslnou zručnost. Tato luxusní a zároveň průkopnická značka z Velké Británie vytváří vůně, které evokují a oslavují prastarou odvahu a sílu. Parfémy Boadicea the Victorious mají jedinečný styl i koncepci. Naprosto unikátním způsobem v sobě spojují tradici, modernost i nadčasovost.
Vůně Boadicea the Victorious jsou vysoce koncentrované a poskytnou vám tak dokonalý čichový zážitek. Při jejich vytváření jsou použité vysoce kvalitní suroviny pocházející z celého světa. Vůně Boadicea the Victorious navrhují pouze ti nejlepší mistři parfémáři.
Niche parfémy Boadicea the Victorious jsou výrazné, inovativní a opravdu elegantní. Ukrývají se v originálních flakónech ve tvaru karafy a jsou zdobené ručně rytými cínovými keltskými štíty. Všechny niche parfémy Boadicea the Victorious nesou označení unisex, což znamená, že je mohou používat jak ženy, tak i muži. Tímto značka Boadicea the Victorious demonstruje svobodu projevu a vy tak můžete být tím, kým chcete být!

Recenze Boadicea the Victorious Ardent

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!