BIOTHERM EAU D’ÉNERGIE povzbuzující sprchový gel | notino.cz

Biotherm Eau D’Énergie

povzbuzující sprchový gel

Biotherm Eau D’Énergie povzbuzující sprchový gel
Biotherm Eau D’Énergie povzbuzující sprchový gel
Biotherm Eau D’Énergie povzbuzující sprchový gel
150 ml
279

Kód: BIO0900 | Zbývá posledních 4 ks
ks
Večerní doručení Brno
neděle 19. 8. 2018
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Biotherm Eau D’Énergie

Popis:
Oživte svou energii! Biotherm Eau D'Energie sprchový gel je osvěžení v podobě pěnivé textury obohacené o přírodní aromatickou vůni a komplex vitaminů E a F. Výsledkem je provoněná, vyživená a zdravím zářícím pokožka, které nechybí energie a vitalita. Sprchový gel značky Biotherm je navíc obohacen o termální plankton, který je známý pro své obnovující a pečující schopnosti. Pokožka je po pravidelném používání o poznání hladší a jemnější na dotek. Biotherm Eau D'Energie sprchový gel voní po směsi luxusních citrusů, jako je pomeranč, mandarinka a citron. Vůni podtrhuje nasládlá meruňka a svěží jasmín.

Účinky:

  • jemně čistí
  • vyživuje
  • rozjasňuje
  • oživuje
  • osvěžuje

Složení:

  • vitamin E a F – vyživují pokožku
  • thermální plankton – pečuje o pokožku

Typ pokožky:
Vhodný pro všechny typy pokožky.
 
Jak aplikovat:

Naneste na mokrou pokožku. Napěňte a jemně vmasírujte. Důkladně opláchněte. Vhodné pro každodenní použití.

 

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Biotherm

Biotherm představuje harmonické souznění člověka s přírodou. Ponořte se do vodního světa této jedinečné kosmetiky.

Značka Biotherm je inspirována silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody jako přírodního živlu, který stál na samém počátku života.

O účincích přírodního pramene v Pyrenejích se vědělo celá staletí. Někteří věřili, že se jedná o pramen věčného mládí. V 50. letech minulého století však byla zpozorována na povrchu tohoto pramene zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten spojil své poznatky se zkušenostmi kosmetičky Janine Marissal a společně položili základy značky Biotherm.

Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v optimální souhře s pokožkou člověka, a tím má schopnost ji výjimečným způsobem regenerovat a chránit. Dnes Biotherm reprezentuje jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku, stejně jako svěží a okouzlující vůně s přírodními akcenty. Otestujte sílu vody i vy.

Menu