Přejít na hlavní obsah

Biorepair

O značce Biorepair

Italská značka produktů ústní hygieny, které pomáhají napravovat poškozený povrch zubní skloviny. Produkty Biorepair obsahují patentovanou technologii microRepair®, která aktivně remineralizuje povrch zubů a při pravidelném používání pomáhá obnovit zubní sklovinu a uzavřít zubní kanálky.

 

S produkty Biorepair můžete při pravidelném používání předcházet vzniku zubního kazu, plaku a usazování zubního kamene ale také bolestivému odhalování zubních krčků.

Technologie microRepair® obsahuje krystalky uhličitanu hydroxyapatitu substituovaného zinkem, které jsou vytvářeny v laboratoři pomocí inovativních procesů a složení těchto mikročástic je velmi podobné zubní sklovině. Díky této podobnosti umožňuje technologie microRepair® těmto mikročásticím trvalou integraci do zubní skloviny.

Pečujte o své zuby a celou ústní dutinu s produkty Biorepair. Zubní pasta Biorepair Plus Pro White pomůže odstranit nežádoucí pigmentaci pro zářivý úsměv, pasta Biorepair Total Protective Repair pomáhá obnovit zubní sklovinu a chrání zuby před zubním kazem a zvýšenou citlivostí. Okamžité osvěžení dechu a kompletní péči o ústní dutinu zase zajistí ústní voda Biorepair Mouthwash 3 in 1.

celý text skrýt text