Bione Cosmetics SOS

sprej pro podporu růstu vlasů

2×
Bione Cosmetics SOS sprej pro podporu růstu vlasů
Bione Cosmetics SOS sprej pro podporu růstu vlasů
Bione Cosmetics SOS sprej pro podporu růstu vlasů
200 ml
129

Kód: BCO0454 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 20. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra středa 20. 2. 2019
Bione Cosmetics SOS
200 ml | 129

Popis kosmetiky Bione Cosmetics SOS

Popis:
Sprej pro podporu růstu vlasů Bione Cosmetics SOS je určen mužům s řídnoucími vlasy. Záchranný sprej má unikátní přírodní složení v bio kvalitě, které chrání vlasy před vypadáváním a zároveň podporuje růst vlasů nových. Přípravek neobsahuje parabeny, silikony ani jiné škodlivé látky, změkčuje vlasovou pokožku a usnadňuje tak zásobování vlasových kořínků živinami. Po tříměsíčním používání až 95 % uživatelů prokazuje významné snížení vypadávání vlasů, až 85 % uživatelů prokazuje opětovný růst vlasů nových a všichni uživatelé se shodují na výrazném zlepšení kvality vlasů. Dopřejte si radost z krásných a hustých vlasů v každém věku!

Účinky:

  • podporuje růst nových vlasů
  • zabraňuje vypadávání vlasů
  • změkčuje vlasovou pokožku a usnadňuje vyživování kořínků vlasů
  • vyživuje a hydratuje vlasovou pokožku
  • zlepšuje kvalitu vlasů
  • účinky jsou viditelné již po třech měsících používání

Typ vlasů:
Pro řídnoucí mužské vlasy.

Jak aplikovat:
Rozhrňte vlasy, aby byla odhalena pokožka a ze vzdálenosti 5 - 8 cm nanášejte sprej přímo na pokožku hlavy. Rukou roztok důkladně vmasírujte do pokožky. Takto ošetřujte vlasy pravidelně 5x týdně po dobu alespoň tří měsíců. Masáž pokožky provádějte pečlivě, aby se dobře prokrvila. Při mytí vlasů důkladně masírujte pokožku a prsty odstraňujte mastnotu i odumřelé kožní buňky. Příležitostně provádějte masáž vlasové pokožky pomocí kartáče.

Vlastnosti

Typ vlasů
řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů

O značce Bione Cosmetics

Značka Bione Cosmetics patří do portfolia české společnosti Drogerex, která se věnuje výrobě, prodeji a distribuci kosmetiky a drogistického zboží. Ve složení produktů Bione Cosmetics nenajdete žádné zbytečné ingredience. Důraz je kladen na funkčnost, nikoliv kvantitu.

Bione Cosmetics výrabí i produkty označené jako „BIO“. Neobsahují silikony, parabeny, alkylfenoly, ropné deriváty ani jiné potenciálně škodlivé látky. Díky tomu je mohou používat i lidé trpící různými dermatologickými potížemi.

Přípravky Bione Cosmetics jsou vyvíjeny na základě nejnovějších vědeckých poznatků a před uvedením na trh procházejí přísným testováním, které neprobíhá na zvířatech. Přírodní kosmetika Bione Cosmetics je účinná, bezpečná a ekologicky šetrná. Zaujme všechny, kteří chtějí přispět k ochraně životního prostředí a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.