BH Cosmetics Studded Couture sada štětců

1×
BH Cosmetics Studded Couture sada štětců
BH Cosmetics Studded Couture sada štětců
12 ks

Kód: BHC2112 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: velký zkosený konturovací štětec + plochý štětec + štětec na tvářenku + zkosený štětec na tvář + špičatý štětec na make-up + velký štětec na korektor + klenutý štětec na přechody + štětec na oční stíny + štětec na přechody + zkosený štětec na stínování + štětec na stínování + štětec na oční linky a obočí

Dárek pro vás
Nakupte minimálně tři kosmetické produkty a získáte na ně slevu 10 %. Sleva se vám automaticky odečte v košíku. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis produktu BH Cosmetics Studded Couture

Sada štětců na líčení BHcosmetics Studded Couture vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

O značce BH Cosmetics

Buďte nepřehlédnutelná, každý den jiná a originální. Díky BH Cosmetics můžete zkoušet nejrůznější líčení, hrát si s trendy a vyjadřovat svou osobnost. S pestrobarevnými paletkami této americké značky to bude hračka. A fantazii se meze nekladou.

Dekorativní kosmetika BH Cosmetics se zrodila v americkém Los Angeles. Značka udává trendy v líčení, její produkty jsou veganské a zároveň cenově dostupné, aby si hravé líčení mohl dovolit skutečně každý. Filozofie značky se opírá o myšlenku, že každá žena je jedinečná a zaslouží si cítit se krásná.

V portfoliu BH Cosmetics najdete paletky očních stínů v přirozených i odvážnějších odstínech, korektory, jež zakryjí veškeré nedokonalosti, nebo skvěle pigmentované rozjasňovače. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BH Cosmetics!

Recenze BH Cosmetics Studded Couture1