BH Cosmetics Studded Couturesada štětců

1×
BH Cosmetics Studded Couture sada štětců
BH Cosmetics Studded Couture sada štětců
12 ks

Kód: BHC2112 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: velký zkosený konturovací štětec + plochý štětec + štětec na tvářenku + zkosený štětec na tvář + špičatý štětec na make-up + velký štětec na korektor + klenutý štětec na přechody + štětec na oční stíny + štětec na přechody + zkosený štětec na stínování + štětec na stínování + štětec na oční linky a obočí

Dárek pro vás
Nakupte nad 1 200 Kč a vyberte si svůj perfektní dárek v košíku. Akce platí do vyprodání zásob.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu BH Cosmetics Studded Couture

Sada štětců na líčení BHcosmetics Studded Couture vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

O značce BH Cosmetics

Buďte nepřehlédnutelná, každý den jiná a originální. Díky BH Cosmetics můžete zkoušet nejrůznější líčení, hrát si s trendy a vyjadřovat svou osobnost. S pestrobarevnými paletkami této americké značky to bude hračka. A fantazii se meze nekladou.

Dekorativní kosmetika BH Cosmetics se zrodila v americkém Los Angeles. Značka udává trendy v líčení, její produkty jsou veganské a zároveň cenově dostupné, aby si hravé líčení mohl dovolit skutečně každý. Filozofie značky se opírá o myšlenku, že každá žena je jedinečná a zaslouží si cítit se krásná.

V portfoliu BH Cosmetics najdete paletky očních stínů v přirozených i odvážnějších odstínech, korektory, jež zakryjí veškeré nedokonalosti, nebo skvěle pigmentované rozjasňovače. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BH Cosmetics!

Recenze BH Cosmetics Studded Couture