BH Cosmetics Sculpt and Blend 3 sada štětců

BH Cosmetics Sculpt and Blend 3 sada štětců
BH Cosmetics Sculpt and Blend 3 sada štětců
10 ks

Kód: BHC2139 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: špičatý štětec na obličej + štětec na tvářenku + štětec na rozmazávání + štětec na konturování + velký zkosený štětec na aplikaci pudru a podkladu + malý zkosený štětec na aplikaci pudru a podkladu + plochý štětec na rozmazávání + štětec na rozjasňování + velký štětec na oční stíny + štětec na rty

O značce BH Cosmetics

Buďte nepřehlédnutelná, každý den jiná a originální. Díky BH Cosmetics můžete zkoušet nejrůznější líčení, hrát si s trendy a vyjadřovat svou osobnost. S pestrobarevnými paletkami této americké značky to bude hračka. A fantazii se meze nekladou.

Dekorativní kosmetika BH Cosmetics se zrodila v americkém Los Angeles. Značka udává trendy v líčení, její produkty jsou veganské a zároveň cenově dostupné, aby si hravé líčení mohl dovolit skutečně každý. Filozofie značky se opírá o myšlenku, že každá žena je jedinečná a zaslouží si cítit se krásná.

V portfoliu BH Cosmetics najdete paletky očních stínů v přirozených i odvážnějších odstínech, korektory, jež zakryjí veškeré nedokonalosti, nebo skvěle pigmentované rozjasňovače. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BH Cosmetics!

Recenze BH Cosmetics Sculpt and Blend 3