BH Cosmetics Pop Artsada štětců

5×
BH Cosmetics Pop Art sada štětců
BH Cosmetics Pop Art sada štětců
10 ks

Kód: BHC1983 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: štětec na pudr + štětec na tvářenku + štětec na make-up + štětec na konturování + štětec na korektor + malý štětec na oční stíny + štětec na stínování a přechody + štětec na oční linky + štětec na rty + spirála na obočí

  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu BH Cosmetics Pop Art

Popis:
Sada štětců BHcosmetics Pop Art obsahuje deset extra měkkých štětců s umělými vlákny pro vytvoření perfektního líčení. Štětce jsou v designovém barevném provedení a nenáročné na údržbu. Set je dodáván v pouzdře, které je zároveň praktickým balením při cestování.  

BHcosmetics Pop Art sada štětců vám pomůže při vytvoření bezchybného vzhledu!

Vlastnosti:

  • 10 štětců pro kompletní líčení
  • syntetické štětiny
  • pouzdro pro uložení 

Jak používat:
S pomocí štětců vytvořte líčení dle svého vkusu.  

O značce BH Cosmetics

Buďte nepřehlédnutelná, každý den jiná a originální. Díky BH Cosmetics můžete zkoušet nejrůznější líčení, hrát si s trendy a vyjadřovat svou osobnost. S pestrobarevnými paletkami této americké značky to bude hračka. A fantazii se meze nekladou.

Dekorativní kosmetika BH Cosmetics se zrodila v americkém Los Angeles. Značka udává trendy v líčení, její produkty jsou veganské a zároveň cenově dostupné, aby si hravé líčení mohl dovolit skutečně každý. Filozofie značky se opírá o myšlenku, že každá žena je jedinečná a zaslouží si cítit se krásná.

V portfoliu BH Cosmetics najdete paletky očních stínů v přirozených i odvážnějších odstínech, korektory, jež zakryjí veškeré nedokonalosti, nebo skvěle pigmentované rozjasňovače. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BH Cosmetics!

Recenze BH Cosmetics Pop Art