BH Cosmetics Pop Art

sada štětců

5×
BH Cosmetics Pop Art sada štětců
10 ks

Kód: BHC1983 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: štětec na pudr + štětec na tvářenku + štětec na make-up + štětec na konturování + štětec na korektor + malý štětec na oční stíny + štětec na stínování a přechody + štětec na oční linky + štětec na rty + spirála na obočí

Hlídání dostupnosti zboží

BH Cosmetics Pop Art
10 ks

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky BH Cosmetics Pop Art

Popis:
Sada štětců BHcosmetics Pop Art obsahuje deset extra měkkých štětců s umělými vlákny pro vytvoření perfektního líčení. Štětce jsou v designovém barevném provedení a nenáročné na údržbu. Set je dodáván v pouzdře, které je zároveň praktickým balením při cestování.  

BHcosmetics Pop Art sada štětců vám pomůže při vytvoření bezchybného vzhledu!

Vlastnosti:

  • 10 štětců pro kompletní líčení
  • syntetické štětiny
  • pouzdro pro uložení 

Jak používat:
S pomocí štětců vytvořte líčení dle svého vkusu.  

O značce BH Cosmetics

BHcosmetics – to jsou luxusní pestrobarevné paletky, které si za velice krátkou chvíli získaly přízeň žen po celém světě! Barevné odstíny paletek BHcosmetics se vyznačují mimořádně kvalitní pigmentací, skvělou přilnavostí k pleti a dlouhodobou výdrží bez rozmazání. S dekorativní kosmetikou BHcosmetics tak můžete dosáhnout skutečně profesionálního nalíčení!

Dekorativní paletky BHcosmetics jsou velice luxusní a mají praktické zrcátko pro snadné líčení. Z pestrých odstínů všech možných barev si můžete pohodlně každý den vybrat ten správný odstín pro vaše nalíčení. Hravě tak vykouzlíte extravagantní i přirozený styl.

Kromě jedinečných paletek nabízí značka BHcosmetics také rtěnky, řasenky, pudry a další skvělou dekorativní kosmetiku! Luxusní značku BHcosmetics používají k líčení také profesionální vizážisté. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BHcosmetics!