BH Cosmetics 120 Color 2nd Edition paleta očních stínů

BH Cosmetics 120 Color 2nd Edition paleta očních stínů
BH Cosmetics 120 Color 2nd Edition paleta očních stínů
90 g

Kód: BHC1909 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis BH Cosmetics 120 Color 2nd Edition

Popis:
Paleta očních stínů BHcosmetics 120 Color 2nd Edition nechá vaši fantazii běžet na plné obrátky! Paleta obsahuje 120 barevných odstínů, se kterými vytvoříte nepřeberné množství kombinací líčení. Stíny jsou skvěle pigmentované, jemně mleté a báječně se mezi sebou kombinují.

BHcosmetics 120 Color 2nd Edition paleta očních stínů je složena z matných i třpytivých odstínů, čímž dovoluje experimentovat hned na několika úrovních. 
 
Vlastnosti:

  • široká škála barevných odstínů
  • intenzivní pigmentace
  • matný i třpytivý efekt

Jak aplikovat:
S pomocí štetce, aplikátoru nebo konečků prstů vytvořte líčení dle svého vkusu.

Napsali jsme o BH Cosmetics 120 Color 2nd Edition
Články

O značce BH Cosmetics

Buďte nepřehlédnutelná, každý den jiná a originální. Díky BH Cosmetics můžete zkoušet nejrůznější líčení, hrát si s trendy a vyjadřovat svou osobnost. S pestrobarevnými paletkami této americké značky to bude hračka. A fantazii se meze nekladou.

Dekorativní kosmetika BH Cosmetics se zrodila v americkém Los Angeles. Značka udává trendy v líčení, její produkty jsou veganské a zároveň cenově dostupné, aby si hravé líčení mohl dovolit skutečně každý. Filozofie značky se opírá o myšlenku, že každá žena je jedinečná a zaslouží si cítit se krásná.

V portfoliu BH Cosmetics najdete paletky očních stínů v přirozených i odvážnějších odstínech, korektory, jež zakryjí veškeré nedokonalosti, nebo skvěle pigmentované rozjasňovače. Dopřejte si skutečnou kvalitu a dokonalé nalíčení s jedinečnými paletkami BH Cosmetics!

Recenze BH Cosmetics 120 Color 2nd Edition