beautyblender® mini houbička na make-up

beautyblender® mini houbička na make-up 2 ks
beautyblender® mini houbička na make-up 2 ks
2 ks

Kód: BEA00003 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis beautyblender® mini

Houbička na make-up beautyblender® Mini vám usnadní aplikaci korektoru v obtížně dostupných částech obličeje nebo pomůže s konturováním. Docílíte s ní užšího nosu, zvýrazníte lícní kosti a dokonale zakryjete malé nedostatky.

Materiál, textura i tvar beautyblenderu® Mini jsou stejné jako u klasické houbičky z řady Original, rozdíl je pouze ve velikosti.

Vlastnosti:

  • perfektně aplikuje make-up do všech záhybů tváře
  • díky speciálnímu tvaru a struktuře zajišťuje rovnoměrnou aplikaci
  • menší verze klasické a originální houbičky beautyblender®
  • praktická sada 2 kusů

Jak používat:
Houbičku před použitím namočte pod tekoucí vodou a pomocí ručníku ji vyždímejte. Poté pomocí houbičky naneste požadovaný produkt.

O značce beautyblender®

Beautyblender® je první houbičkový aplikátor make-upu na světě. Díky svému originálnímu tvaru bez hran a kvalitnímu materiálu zajišťuje rovnoměrnou aplikaci make-upu bez linií a stop.

Za vznikem houbičky Beautyblender® stojí světoznámá hollywoodská vizážistka Rea Ann Silva, která zastává názor, že dokonale nanesený make-up je klíčem k perfektnímu looku. Když v roce 2002 navrhla tento převratný aplikátor, způsobila v kosmetickém světě malou revoluci. Beautyblender® je hypoalergenní a velmi příjemný na pleti, snadno se s ním pracuje a umožní vám nanést make-up v rekordním čase. Rychle se proto stane nezbytnou součástí vaší kosmetické výbavy.

Dnes pod hlavičkou značky naleznete nejen originální houbičky Beautyblender®, ale i řadu dalších produktů pro ještě dokonalejší make-up.

Recenze beautyblender® mini