Pastelové barvy na vlasy

Oživte svůj den pastelovými barvami a dodejte barevnou hravost svým vlasům. Pastelové barvy na vlasy vám nabídnou množství odstínů, které budou vypadat skvěle nejen během léta!

 

Vyzkoušejte populární pastelově růžovou barvu na vlasy, která rozzáří jakékoliv blond vlasy. Anebo oživte své vlasy modrou, fialovou nebo zelenou. O perfektní výsledek se postarají pastelové barvy značek Maria Nila, L'Oréal ParisWella Professionals a dalších!

Pastelovou barvu na vlasy si můžete užívat jen pár dní nebo celé týdny. Stačí si k tomu vybrat ten správný přípravek. Toužíte po krátkodobé změně na večírek nebo na dovolenou? Sáhněte po smývatelných pastelových barvách, barvách ve spreji nebo vyživujících maskách. Díky nim získáte nejen krásnou barvu, ale také hebké vlasy na dotek. A po pár dnech se můžete vrátit ke své původní barvě.

Láká vás dlouhodobá změna a víte, že jste zrozeni pro pastelové vlasy? Zvolte dlouhotrvající barvy, které vám vydrží déle než vyživující masky. Nebudete tak muset vlasy dobarvovat a užijete si jejich hravou a zářivou barvu mnohem déle. Ani u pastelových barev nezapomínejte na pečující přípravky pro barvené vlasy.

Důležitá je i příprava před barvením

Nejste blondýnka, a přesto chcete krásné světlé pastelové vlasy? Použijte nejprve zesvětlovač na vlasy a až po něm vaši vysněnou barvičku. A pak už si jen užívejte svoje originální barevné vlasy!

celý text skrýt text

Pastelové barvy na vlasy
Filtr
Cenové rozpětí

Dárky a akce
Hodnocení
  •   3
  •   1