Přejít na hlavní obsah

Barnängen

O značce Barnängen

Inspirujte se švédským životním stylem s produkty tělové péče Barnängen. Značka se zaměřuje na propojení vzácných severských rostlin a bylin s patentovanými technologiemi a přináší na trh produkty s až 95 % složek přírodního původu.

 

Značku Barnängen založil v roce 1868 ve Stockholmu švédský velkoobchodník Johan Wilhelm Holmström. Společnost se proslavila výrobou mýdla, které se stalo doslova ikonickým produktem, a které bylo uvedeno na trh v roce 1873. Díky velkému „mýdlovému“ úspěchu se stal Barnängen v roce 1876 oficiálním dodavatelem švédského královského dvora.

Pro společnost Barnängen je důležitá rovnováha ve všem, co děláme a pro tento balanc se perfektně hodí švédský výraz lagom – zkrátka tak akorát. Barnängen chce svým zákazníkům poskytnout vyváženou péči pro krásnou a zdravou pokožku, a proto ve svých produktech spojuje ingredience inspirované severskými zeměmi a švédskou estetiku a vytváří produkty, které skutečně odrážejí lagom. Bohaté i lehké. Energizující i relaxační. Vyživující i osvěžující. Intenzivní a zároveň jemné.

Nechte se hýčkat touto tělovou kosmetikou inspirovanou severskými zeměmi, podmanivými vůněmi a vzácnými bylinami. Vyzkoušejte voňavý sprchový gel Barnängen Midsommar Glow nebo hydratační tělové mléko Barnängen Oil Intense Body Lotion. Úlevu suché pokožce rukou poskytne regenerační krém na ruce Barnängen SOS Vard Repairing Hand Cream.

celý text skrýt text