Banana Republic Classic

toaletní voda unisex 125 ml

Banana Republic Classic toaletní voda unisex 125 ml
Banana Republic Classic toaletní voda unisex 125 ml
125 ml
522

Kód: BRE0008 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Banana Republic Classic
125 ml | 522

Popis parfému Banana Republic Classic

Banana Republic Classic je svěží a lehká pánská vůně, která je určena všem milovníkům exotiky a neobvyklých vůní. Parfém Classic vám dokonale navodí příjemné pocity prázdninové pohody na pláži. Sluneční paprsky opalují vaše tělo, jemný mořský vánek vás něžně konejší a mořské vlny vás nabíjejí nekonečnou energií. Tohle a mnohem více ve vás vyvolá parfém Banana Republic Classic!

Jedinečné chladivé a zároveň prosluněné složení parfému Classic vás okamžitě nadchne. Tato vůně od Banana Republic vám bude skvělým společníkem na letní dovolené!

Hledáte exotiku? Hledáte slunce a pláže? Pak to vše najdete v úchvatném pánském parfému Banana Republic Classic.

Složení

Hlava
bergamot, grep, klementinka, zelené tóny
Srdce
Syringa, zimolez
Základ
dřevité tóny, pižmo, zázvor
Druh vůně
aromatická, citrusová

O značce Banana Republic

Banana Republic je nástupcem dceřiné společnosti Gap Inc., kterou v roce 1978 založil manželský pár Zieglerových, který se primárně specializoval na oděvní průmysl, obuv, ale také na věci pro domácí užití a hygienické pomůcky.
Název Banana Republic byl použit až v roce 1983. Již v roce 1996 disponovala tato obsáhlá společnost téměř 200 pobočkami po celých Spojených státech amerických. Postupem času došlo i na originální vývoj parfémovaných produktů, které byly označovány výše zmíněným názvem Banana Republic. Všechny výrobky byly téměř ve všech případech obdarovány velice luxusními obaly, které pouze podtrhovaly onu jedinečnost samotných vůní.

Recenze Banana Republic Classic

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!