Baldessarini Cool Force mléko po holení pro muže

Baldessarini Cool Force mléko po holení pro muže
Baldessarini Cool Force mléko po holení pro muže
90 ml

Kód: BLD05128 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Baldessarini Cool Force
Složení

Zklidní pleť po holení, provoní ji a zároveň skvěle doplní vůni ze stejné kolekce. Péče po holení Baldessarini Cool Force je jako stvořená pro moderního muže, který o sebe rád pečuje.

Vlastnosti:

  • zklidňuje pleť
  • dodává pleti příjemnou vůni
  • potěší každého muže

Složení

Konzistence
voda

O značce Baldessarini

Baldessarini je německá módní značka, kterou v roce 1993 založil Werner Baldessarini – bývalý předseda společnosti Hugo Boss. O devět let později Baldessarini představil první pánský parfém nesoucí jeho jméno. Ten zaznamenal obrovský úspěch nejen u laické veřejnosti, ale i v odborných kruzích.

Baldessarini usiluje o dokonalost a preciznost. Mottem této značky je: „oddělujeme muže od chlapců“. Vůně Baldessarini ztělesňují touhu po individualitě, lásku k detailu a vášeň pro kvalitu.

V nabídce značky Baldessarini naleznete také sprchové gely, tuhé deodoranty, balzámy po holení a další zajímavé produkty. Značka Baldessarini je synonymem kultivovanosti a vytříbeného stylu. Dejte jí šanci a uvidíte, že nebudete litovat. Nabídka značky Baldessarini jistě zaujme všechny muže, kteří chtějí podtrhnout svou maskulinitu a charisma, nebojí se žít naplno a prahnou po obdivu a vítězství.  

Recenze Baldessarini Cool Force