Azzaro Now Mentoaletní voda pro muže

4×
Azzaro Now Men toaletní voda pro muže 80 ml
Azzaro Now Men toaletní voda pro muže 80 ml
80 ml

Kód: AZZ0049 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Azzaro Now Men
Složení

Azzaro Now Men je netradiční svůdná vůně pro muže. Hledáte-li něco jedinečného, co jen tak někdo nemá a chcete hlubokou smyslnost, která se snoubí s jemnou hravostí a mladistvým duchem, musíte mít parfém Now Men! Nevšední spojení bylin, květin a koření činí z vůně od značky Azzaro opravdový unikát. Efektní a velice praktický vzhled flakónu je jen dokonalou třešničkou na dortu parfému Now Men. Vyzkoušejte svůdný koktejl blahodárné přírody a staňte se dokonalým mužem v každém ohledu!


Lahodná kombinace sladké růže a výrazného kardamomu tvoří svrchní tóny vůně. Svěží a chladivé je spojení zelené trávy a opojného čaje, které se ukrývá v srdci parfému. Nevšední základ je tvořen příjemným lišejníkem, sluncem prozářeným jantarem, hladkou kůží a hřejivým dřevem. Celistvá vůně je spíše sušší, jemná a delikátní. Padne jako ulitá muži, jehož mladistvá hravost ještě plně nepropukla ve smyslné mužství, ale přece chce být přitažlivý a donekonečna se opájet přitažlivými tóny.


Značku Azzaro mají v povědomí převážně ženy. Nabízí totiž hlavně krásnou dámskou konfekci. Její parfémy jsou však tvořeny jak pro ženy, tak pro muže. Zamilujete si především luxus a kvalitu, která z vůní Azzaro přímo čiší. Ženské kompozice jsou rafinované, moderní i romantické, stejně jako móda téže značky. Muži zase mohou volit mezi klasikou i novátorstvím, vždy do detailů propracovaných parfémů Azzaro. Vůně Now Men byla stvořena v duchu hravého mládí, které pomalu přechází ve svůdnou mužnost. Pokud jednou ucítíte nevšední, jemně nasládlé akordy sušší skladby koření a dřeva, nikdy již nebudete chtít nic jiného!

Složení

Hlava
kardamom, růže
Srdce
čaj, tráva
Základ
ambra, kůže, dřevo, lišejník
Druh vůně
dřevitá, aromatická

O značce Azzaro

Značka Azzaro byla vytvořena podle obrazu svého zakladatele, francouzsko-italského módního návrháře Lorise Azzara. Loris se narodil v Tunisu rodičům Sicilského původu, ale v roce 1962 se vydal do Paříže dobýt svět módy. Než skončila 60. léta, zvládl si vybudovat výbornou pověst a brzy značka Azzaro rozšířila svou nabídku i o parfémy.

První vůně Azzaro for Women byla uveden na trh v roce 1975. Dnes má značka Azzaro na svém kontě několik desítek parfémů a spolupracuje s nejlepšími návrháři vůní, jako jsou Maurice Maurin, Alberto Morillas či Jacques Cavallier. Vůně Azzaro ztělesňují moderní luxusní životní styl spojený s uměním užívat si život.

V roce 2003, po smrti Lorise Azzara, se do čela značky postavila francouzská návrhářka Vanessa Seward, později pak Arnaud Maillard a Alvaro Castejon. Ani za jejich vedení neztratila značka Azzaro nic ze své závratné úrovně kvality a osobitého stylu.

Recenze Azzaro Now Men