Azzaro Chrome Legend toaletní voda pro muže

Azzaro Chrome Legend toaletní voda pro muže
Azzaro Chrome Legend toaletní voda pro muže
125 ml
825

Kód: AZZ02836 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Azzaro Chrome Legend
Složení

Pánská toaletní voda Azzaro Chrome Legend je jako stvořená pro moderního muže, který žije aktivní život a rád vyráží za dobrodružstvím. Tato osvěžující ovocná vůně s aromatickými tóny vás rázem přenese na plavbu za daleký horizont, kde se rozprostírá širý oceán, jehož blankytná modř se odráží i v samotném flakonu.

  • aromatická, ovocná vůně
  • pro moderního muže, který žije aktivně
  • ideální do horkých letních dnů

Složení vůně
Nejprve ucítíte šťavnaté jablko, lahodný čaj, osvěžující vodní tóny, pomeranč, mátu a aromatické koření. Poté se v srdci vůně rozvoní mech a pižmo. Základ vůně, který vydrží na kůži nejdéle, se nese ve znamení cedru a vetiveru.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
čaj, koření, vodní tóny, pomeranč, jablko, máta
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pižmo, mech
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedr, vetiver
Druh vůně
aromatická, ovocná

O značce Azzaro

Značka Azzaro byla vytvořena podle obrazu svého zakladatele, francouzsko-italského módního návrháře Lorise Azzara. Loris se narodil v Tunisu rodičům Sicilského původu, ale v roce 1962 se vydal do Paříže dobýt svět módy. Než skončila 60. léta, zvládl si vybudovat výbornou pověst a brzy značka Azzaro rozšířila svou nabídku i o parfémy.

První vůně Azzaro for Women byla uveden na trh v roce 1975. Dnes má značka Azzaro na svém kontě několik desítek parfémů a spolupracuje s nejlepšími návrháři vůní, jako jsou Maurice Maurin, Alberto Morillas či Jacques Cavallier. Vůně Azzaro ztělesňují moderní luxusní životní styl spojený s uměním užívat si život.

V roce 2003, po smrti Lorise Azzara, se do čela značky postavila francouzská návrhářka Vanessa Seward, později pak Arnaud Maillard a Alvaro Castejon. Ani za jejich vedení neztratila značka Azzaro nic ze své závratné úrovně kvality a osobitého stylu.

Recenze Azzaro Chrome Legend