Avon Summer White Sunset toaletní voda pro ženy

135×
Avon Summer White Sunset toaletní voda pro ženy
Avon Summer White Sunset toaletní voda pro ženy
50 ml
137

Kód: AVO1041 | Skladem

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 16. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 16. 6. 2021

Popis Avon Summer White Sunset
Složení

Zavřete oči a představte si teplé letní večery s barevnými západy slunce. Tak voní toaletní voda pro ženy Avon Summer White Sunset, která vám připomene bezstarostné léto v jakoukoliv letní dobu. I když bude venku zrovna chumelit. Její hřejivá vonná kompozice navíc potěší každou romantickou duši.

  • květinově-orientální vůně ozvláštněná růžovým pepřem
  • pro romanticky založenou ženu, která miluje léto
  • ideální na celodenní nošení

Složení vůně:
Na první přivonění vás oslní jemné tóny břízy. Ty se pak snoubí se svěžím lotosovým květem připomínajícím daleký Orient. Vůně je ozvláštněna jedinečným růžovým pepřem, jež vůni dodává hřejivý pocit léta.

Příběh vůně:
Vůně Avon Summer White Sunset byla uvedena na trh v roce 2013. Klade si za cíl připomínat léto a hřejivé paprsky letního slunce v každou roční dobu.

Složení

Složení
bříza, růžový pepř, lotos
Druh vůně
květinová

O značce Avon

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.

 

Recenze Avon Summer White Sunset135