Avon Silky Soft Musktoaletní voda pro ženy

11×
Avon Silky Soft Musk toaletní voda pro ženy
Avon Silky Soft Musk toaletní voda pro ženy
50 ml
170

Kód: AVO4131 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra úterý 2. 6. 2020
Osobní odběr
Již zítra úterý 2. 6. 2020

Popis parfému Avon Silky Soft Musk
Složení

Patříte mezi nenapravitelné romantičky? Podtrhněte svou něžnou stránku květinovou vůní. Toaletní voda pro ženy Avon Silky Soft Musk je důmyslným doplňkem přirozené krásy každé ženy, která se ráda cítí žensky a smyslně.

  • květinová vůně
  • pro něžnou romantičku
  • dokonalá vůně pro letní večery

Složení vůně
Úvod vonné kompozice patří aromatické lilii, která omámí vaše smysly. Srdce vůně otevírá sladká vanilka a působivý konec patří smyslnému pižmu.

Příběh vůně
Psal se rok 2016, když byla na trh uvedena toaletní voda pro ženy Avon Silky Soft Musk. Vůně i lahvička je inspirována něžností žen a jejich půvabem. Probuďte v sobě ženskost a dovolte si být na chvilku jemná a křehká.

Složení

Složení
lilie, pižmo, vanilka
Druh vůně
květinová

O značce Avon

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.

 

Recenze Avon Silky Soft Musk