Avon Pur Blanca

deodorant roll-on pro ženy 50 ml

Avon Pur Blanca deodorant roll-on pro ženy 50 ml
Avon Pur Blanca deodorant roll-on pro ženy 50 ml
Avon Pur Blanca deodorant roll-on pro ženy 50 ml
50 ml
63

Kód: AVO4883 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Avon Pur Blanca
50 ml | 63

Popis parfému Avon Pur Blanca

Roll-on deodorant Avon Pur Blanca je skvělým doplňkem vůně ze stejné řady. Účinně bojuje proti nežádoucímu pocení a zároveň dodává pokožce příjemnou vůni, díky níž se budete cítit sebevědomě v jakékoliv situaci.

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

Recenze Avon Pur Blanca

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!