Avon Perceive

deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml

15×
Avon Perceive deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml
Poškozený obal
Kód: AVO07184 | 1 ks skladem

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Avon Perceive
deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml | 133

Popis parfému Avon Perceive

Deodorant s rozprašovačem pro ženy Avon Perceive je skvělý doplněk parfémované vody stejné řady. Zanechává pocit svěžesti a čistoty po celý den. Ochrání vás před potem a provoní vůní květu žluté frézie, bílého pepřovníku, květu ylang ylang, švestky a hrušky. Vše doplněné o jemnou vanilku. Ideální pro všechny ženy a dívky, které milují květinové vůně s kouskem orientu.

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

Recenze Avon Perceive

Přidat novou recenzi

4.0
15 recenze
10
2
2
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem