AvonMesmerize Black for Him toaletní voda pro muže

28×
Avon Mesmerize Black for Him toaletní voda pro muže
Avon Mesmerize Black for Him toaletní voda pro muže
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
294

Ušetříte 30%
100 ml
203

Skladem | Kód: AVO3665
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 24. 1. 2022
Osobní odběr
Již dnes

Zaujměte na první pohled. Toaletní voda pro muže Avon Mesmerize Black for Him vám propůjčí magnetické kouzlo kořenitého dřevitého aroma. Teplé a opojné tóny obohacené o vzácné koření povzbudí celé vaše tělo nádechem orientu.

  • dřevitá, kořenitá vůně
  • teplé, opojné a povzbuzující aroma s nádechem orientu
  • skvěle se hodí k podzimním a zimním večerům

Složení vůně
Toaletní voda vás přivítá ostřejšími tóny růžového pepře. Poté přichází na řadu hořce sladké, kořenité aroma muškátového oříšku. Celou kompozici dotváří dřevitý základ uvolňujícího, jemného cedrového dřeva.

Příběh vůně
Mesmerize Black for Him doplňuje od roku 2015 edici k dámské vůni téhož názvu. Duo přichází ve flakoncích stejného designu v černé barvě se zlatými detaily zdůrazňujícími půvab a luxus nových vonných kompozic.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růžový pepř
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
muškátový oříšek
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedr
Druh vůně
kořenitá, dřevitá

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.