Aussie Uplift Your Hair lak na vlasy pro objem

2×
Aussie Uplift Your Hair lak na vlasy pro objem
Aussie Uplift Your Hair lak na vlasy pro objem
250 ml

Kód: AUS1438 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Popis Aussie Uplift Your Hair
Vlastnosti

Lak na zplihlé vlasy Aussie Uplift Your Hair dodá vašim jemným kadeřím bez života díky extraktům z australských možských řas lesk, pružnost, fixaci a sexy objem. A taky úžasnou vůni!

Vlastnosti:

  • lak vlasy účinně fixuje, zatímco jim ponechá pružnost
  • nezatěžuje jemné vlasy a dodá jim sexy obejm
  • extrakt z mořských řas dodá hebkost a péči
  • vlasy zanechá pružné, lesklé a dokonale voňavé

Jak aplikovat:
Nastříkejte ze vzdálenosti cca 20-30 cm na vlasy. Pro maximální fixaci a pevnost průběžně prostříkejte vlasy už během úpravy.
Vyhněte se kontaktu s očima.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
definice a textura, fixace, objem vlasů

O značce Aussie

Značka Aussie, která byla založena v roce 1979 americkým podnikatelem Tomem Redmontem, patří do portfolia světoznámé společnosti Procter & Gamble. Specializuje se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky, určené pro zákazníky všech věkových kategorií. Aussie věří, že kvůli krásnému účesu nutně nemusíte navštěvovat kadeřníka ani trávit hodiny času v koupelně. Úplně stačí mít ty správné přípravky.

Samostatnou zmínku si zaslouží stylingové spreje a gely, s jejichž pomocí svým vlasům bleskově dáte požadovaný tvar. Nebo potřebujete vlasy spíš hydratovat, posílit, opravit? Žádný problém – Aussie má řešení i pro vás.

Kosmetika Aussie je nejen mimořádně účinná, ale také bezpečná. Značka Aussie jistě zaujme všechny jedince, kteří jsou neustále zaneprázdnění, chtějí každý den vypadat a cítit se co možná nejlépe a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.

Recenze Aussie Uplift Your Hair2