Auriga Cernor XOoční krém proti kruhům pod očima

Auriga Cernor XO oční krém proti kruhům pod očima
Auriga Cernor XO oční krém proti kruhům pod očima
Dark Circles Under The Eyes 10 ml
529

Kód: AUR0207 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 11. 12. 2019
Osobní odběr
Již zítra středa 11. 12. 2019
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Auriga Cernor XO
Vlastnosti

Popis:
Auriga Cernor XO oční krém proti kruhům pod očima přináší okamžité výsledky. Speciální krém byl exkluzivně vyvinut pro boj s tmavými kruhy pod očima. Unikátní složení obsahuje vitamin K oxid, který zesiluje a chrání stěny krevních cév a přispívá tak k jejich nepropustnosti. Právě křehké krevní cévy a tenká kůže v očním okolí jsou totiž zodpovědné za modravou barvu, která následkem únavy či špatné životosprávy vytváří tmavé kruhy pod očima. Jemná textura krému se snadno nanáší a pro oční okolí představuje okamžitou pomoc. Auriga Cernor XO oční krém proti kruhům pod očima má navíc rozjasňující schopnosti. Oční okolí rozzáří a perfektně sjednotí.
 
Účinky:

  • redukuje tmavé kruhy pod očima
  • rozjasňuje oční okolí

Složení:

  • vitamin K oxid – zvyšuje odolnost krevních cév

Typ pleti:
Vhodný pro všechny typy pleti.
 
Jak aplikovat:
Jemně krém vklepejte do očního okolí. Vyhněte se kontaktu s očima.

Vlastnosti

Účinek
proti tmavým kruhům
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Auriga

Kosmetika Auriga představuje inovativní péči o pleť i pokožku, jež reflektuje specifické potřeby každé pleti i jednotlivých mezinárodních trhů. V současnosti tato belgická farmaceutická společnost expanduje již do 60 zemí celého světa a vždy úzce spolupracuje s lokálními odborníky.

Složení přípravků Auriga je pečlivě vybíráno výzkumným týmem s přihlédnutím k nejnovějším vědeckým objevům. Nově vyvinuté produkty jsou podrobovány důsledným klinickým testům. Výsledkem je originální kosmetika s obsahem kvalitních aktivních složek, kterou doporučují i lékaři.

Účinnost všech svých produktů společnost Auriga International bez obav garantuje, a tak jsou její produkty tou správnou volbou, pokud chcete efektivně bojovat proti vráskám, celulitidě, kruhům pod očima a dalším dermatologickým indikacím či celkově zajistit zdraví a krásu své pleti, nehtům a celému tělu.

Recenze Auriga Cernor XO