Auriga Auriderm XOkrém proti modřinám a pohmožděninám

1×
Auriga Auriderm XO krém proti modřinám a pohmožděninám
Auriga Auriderm XO krém proti modřinám a pohmožděninám
75 ml

Kód: AUR0205 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Auriga Auriderm XO
Vlastnosti

Popis:
Auriga Auriderm XO krém proti modřinám a pohmožděninám urychluje jejich mizení a navrací pokožku do jejího původního stavu. Krém je výborný jak na modřiny způsobené úderem, tak jako postoperační péče po plastických zákrocích a injekčních výplních. Obsahuje totiž unikátní komplex látek, jako je vitamin C, E a K oxid, které účinně působí na různé faktory způsobující tvorbu modřin. Vitamin K navíc zkracuje dobu, která je obvyklá pro vstřebávání modřin.
Auriga Auriderm XO krém proti modřinám a pohmožděninám působí současně proti zarudnutí cévního původu, jako je růžovka nebo purpura. Zmírňuje jejich projevy a pokožce navrací původní vzhled.
 
Účinky:

  • urychluje mizení modřin
  • redukuje zarudlost (růžovka, purpura)
  • je ideální pooperační péčí

Složení:

  • vitamin K oxid – posiluje stěny krevních cév
  • vitamin C a E – přispívá k rychlému mizení modřin

Typ pokožky:
Vhodný pro všechny typy pokožky.
 
Jak aplikovat:

Jako prevenci proti vzniku modřin naneste krém na postižené místo ihned po pádu či úderu. Na již vzniklé modřiny a pohmožděniny aplikujte tenkou vrstvu 2x denně – ráno a večer. Vmasírujte, dokud se krém nevsákne. Nepoužívejte na otevřené rány. Po nanesení se vyhněte vystavení slunečnímu záření.

Vlastnosti

Aktivní látky
vitamin C
Konzistence
krém
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Auriga

Kosmetika Auriga představuje inovativní péči o pleť i pokožku, jež reflektuje specifické potřeby každé pleti i jednotlivých mezinárodních trhů. V současnosti tato belgická farmaceutická společnost expanduje již do 60 zemí celého světa a vždy úzce spolupracuje s lokálními odborníky.

Složení přípravků Auriga je pečlivě vybíráno výzkumným týmem s přihlédnutím k nejnovějším vědeckým objevům. Nově vyvinuté produkty jsou podrobovány důsledným klinickým testům. Výsledkem je originální kosmetika s obsahem kvalitních aktivních složek, kterou doporučují i lékaři.

Účinnost všech svých produktů společnost Auriga International bez obav garantuje, a tak jsou její produkty tou správnou volbou, pokud chcete efektivně bojovat proti vráskám, celulitidě, kruhům pod očima a dalším dermatologickým indikacím či celkově zajistit zdraví a krásu své pleti, nehtům a celému tělu.

Recenze Auriga Auriderm XO