Atelier Cologne Vetiver Fatal

parfém unisex 200 ml

1×
Atelier Cologne Vetiver Fatal parfém unisex 200 ml
Atelier Cologne Vetiver Fatal parfém unisex 200 ml
200 ml

Kód: ATC3940 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
Atelier Cologne Vetiver Fatal
200 ml

Popis parfému Atelier Cologne Vetiver Fatal

Vetiver Fatal je orientální dřevitá aromatická vůně pro muže a ženy od mladé americké značky nikových (niche) parfémů Atelier Cologne. Tento parfumérský dům se pyšní prvenstvím ve vytváření parfémů inspirovaných legendární kolínskou. Vůně Atelier Cologne v sobě s dokonalou vyvážeností spojují citrusové a bylinné noty s dalšími vzácnými surovinami v silné koncentraci pro bohatý, nebývale silný a dlouhotrvající vonný efekt. Parfém Atelier Cologne Vetiver Fatal nabízí nádhernou, plnou a svěží vůni, s vetiverem a fíkem v hlavních rolích.

Parfém Vetiver Fatal patří do originální řady vůní Cologne Absolue, kterou zakladatelé značky Atelier Cologne Sylvie Ganter a Christophe Cervasel přivedli na svět novou olfaktorickou skupinu čistých parfémů, ve které se poprvé mísí citrusy s nejvzácnějšími přírodními surovinami v dokonale vyvážených vůních s výjimečnou dlouhotrvající mocí. Každá z vůní Cologne Absolue vypráví příběh cenných emocí a mocných vzpomínek. Atelier Cologne Vetiver Fatal, s 18% koncentrací esenciálních olejů, není výjimkou. Tento ryzí parfém je, jak uvádí zástupci značky, jakýmsi tajným agentem, zachytávajícím nebezpečné setkání mezi jasností a tajemností, jak vetiver a květy pomerančovníku podléhají svůdným fialkovým lístkům, kouřovému cedrovému dřevu a temnému dřevu oud.

Atelier Cologne Vetiver Fatal (současně patřící do kolekce Matières, zahrnující vůně znovuobjevující mytické esence), představuje ve své vůni, vytvořené renomovaným návrhářem parfémů Jeromem Epinettem, poutavé setkání fíku, vetiveru, lístků fialky, citrusů a dalších nápaditě zvolených a dokonale vyvážených tónů. „Ihned zpozorněl a vypravil se k případu, další diamant záhadně odcizen. V okamžiku, kdy otevřel složku, v jeho hlubokých očích zajiskřil úsměv, jak poznal její typické znamení. Vzal si jeden ze svých pasů, spálil složku a dal se do práce. Tentokrát neunikne…,“ popisují zástupci značky Atelier Cologne tak trochu tajemně příběh inspirace pro vznik Vetiver Fatal, neobyčejného, neodolatelně nádherného a naprosto nezaměnitelného parfému.

Vonná kompozice Atelier Cologne Vetiver Fatal, parfému vyrobeného ve Francii, se v hlavě otevírá akordy kalábrijského bergamotu, sicilského citronu a paraguajského hořkého pomeranče. V srdci zavoní květy tuniského pomerančovníku, lístky fialky z Grasse a fík a základ sestává z tónů haitského vetiveru, texaského cedru a temného oudového akordu. Celkové aroma, vyváženě propojující citrusové, dřevité a aromatické stránky se zelenými, sladkými a ovocnými aspekty, je současně svěží a šťavnaté, svůdné a bohaté, zemité a lehce temně hluboké. Se svým unikátním, bohatým a robustním pojetím vetiveru, který ve Vetiver Fatal působí krémově hladce a současně pikantně a svěže, je tento parfém další mistrovské vonné dílo, kterým značka Atelier Cologne dokazuje, že si zaslouží pozornost i těch nejnáročnějších znalců nikových parfémů.

Atelier Cologne Vetiver Fatal se hodí na celoroční nošení přes den i na večer, nejlépe však vynikne za jarních a letních dnů. Navždy si tento až magneticky neodolatelný parfém získá milovníky nápaditých ztvárnění tématu vetiveru a špičkově kvalitních dřevitých aromatických vůní, zejména těch s výraznou citrusovou stránkou a dotekem orientální exotiky. Vyzkoušet by parfém Vetiver Fatal měl také každý, kdo rád objevuje ve světě parfémů zcela nové dimenze. Svému nositeli Atelier Cologne Vetiver Fatal dodá nádherný pocit naprosté výjimečnosti a zahalí ho do neodolatelného a nezaměnitelného aroma, které spolehlivě upoutá obdivnou pozornost okolí.

Kromě unikátních vůní zaujmou všechny parfémy značky Atelier Cologne také krásným balením. Průzračný flakon Vetiver Fatal příznačně čistého designu zdobí tmavý štítek a doplňuje bílá elegantní krabička. Vyzkoušejte parfém ze zcela originální, nové olfaktorické „rodiny“ a zamilujte se do vůně vetiveru a fíku v originální a dokonale vyvážené kompozici. Díky své špičkové kvalitě a unikátnosti je Atelier Cologne Vetiver Fatal také dokonalý dárek (nejen) pro znalce nikových parfémů ve vašem okolí.

Atelier Cologne Vetiver Fatal – neobyčejný parfém s haitským vetiverem v hlavní roli.

Složení

Složení
agarové dřevo, bergamot, cedr, hořký pomeranč, lístky fialky, sicilský citron, švestka, vetiver
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Atelier Cologne

Americká společnost Atelier Cologne byla založena v roce 2009 Sylvií Ganter a Christophem Cervaselem a rychle dosáhla velkého věhlasu. Parfémy této značky jsou inspirovány legendární Eau de Cologne a vyznačují se neobyčejně vysokou koncentrací esenciálních olejů. Nejčastěji představují unikátní spojení citrusů s různými druhy bylinek – bazalkou, mátou, zázvorem a jinými.

Na vývoji vůní Atelier Cologne se podílejí přední světoví parfuméři jako Jérome Epinette, Cecile Krakower či Jerome Epinette. Samostatnou zmínku si zaslouží také jejich elegantní flakony z francouzského skla s ručně zhotovovanými koženými uzávěry. Parfémy Atelier Cologne vyprávějí příběhy plné silných emocí a vzpomínek.

Recenze Atelier Cologne Vetiver Fatal

Přidat novou recenzi

4.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem