Atelier Cologne Oolang Infini, parfém unisex 100 ml | notino.cz

Atelier Cologne Oolang Infini

parfém unisex 100 ml

Atelier Cologne Oolang Infini parfém unisex 100 ml
Atelier Cologne Oolang Infini parfém unisex 100 ml
Atelier Cologne Oolang Infini parfém unisex 100 ml
Atelier Cologne Oolang Infini parfém unisex 100 ml
Atelier Cologne Oolang Infini parfém unisex 100 ml
Atelier Cologne Oolang Infini parfém unisex 100 ml
Atelier Cologne Oolang Infini parfém unisex 100 ml
Atelier Cologne Oolang Infini parfém unisex 100 ml
Atelier Cologne Oolang Infini parfém unisex 100 ml
Atelier Cologne Oolang Infini parfém unisex 100 ml
Atelier Cologne Oolang Infini parfém unisex 100 ml
Atelier Cologne Oolang Infini parfém unisex 100 ml
100 ml
1 943

Kód: ATC3964 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
neděle 19. 8. 2018
Osobní odběr
Již zítra sobota 18. 8. 2018

Popis parfému Atelier Cologne Oolang Infini

Oolang Infini je kožená dřevitá aromatická citrusová vůně pro muže a ženy od mladé americké značky nikových (niche) parfémů Atelier Cologne. Tento parfumérský dům se pyšní prvenstvím ve vytváření parfémů inspirovaných legendární kolínskou. Vůně Atelier Cologne v sobě s dokonalou vyvážeností spojují citrusové a bylinné noty s dalšími vzácnými surovinami v silné koncentraci pro bohatý, nebývale silný a dlouhotrvající vonný efekt. Parfém Atelier Cologne Oolang Infini nabízí bohatou exotickou směs, zasazující vůně čaje a bergamotu do neobyčejné kompozice.

Parfém Oolang Infini patří do originální řady vůní Cologne Absolue, kterou zakladatelé značky Atelier Cologne Sylvie Ganter a Christophe Cervasel přivedli na svět novou olfaktorickou skupinu čistých parfémů, ve které se poprvé mísí citrusy s nejvzácnějšími přírodními surovinami v dokonale vyvážených vůních s výjimečnou dlouhotrvající mocí. Každá z vůní Cologne Absolue vypráví příběh cenných emocí a mocných vzpomínek. Atelier Cologne Oolang Infini, s 15% koncentrací esenciálních olejů, není výjimkou. Tento ryzí parfém je, jak uvádí zástupci značky, šťavnatým, tajuplným lektvarem, zachycujícím modrý čaj a bergamot v hřejivém objetí kouře a kůže.

Atelier Cologne Oolang Infini (současně patřící do kolekce Originale, zahrnující vůně s vysoce koncentrovanými elegantními citrusy), představuje ve své vůni, vytvořené renomovaným návrhářem parfémů Jeromem Epinettem, překvapivé setkání výjimečného čaje, bergamotu, kůže, květů tabáku a dalších nápaditě zvolených a dokonale vyvážených tónů. „Jeho dech zamlžil okno, když pozoroval nový sníh padající na zamrzlé jezero. Přijel sem, aby se posunul dál ve svém psaní a unikl z města. V tomto okamžiku, kdy v krbu praskal oheň a ve sklenici se usazoval led, se jeho myšlenky vracely k inkoustu…,“ popisují zástupci značky Atelier Cologne příběh inspirace pro vznik Oolang Infini, neobyčejného, fascinujícího a naprosto nezaměnitelného parfému.

Vonná kompozice Atelier Cologne Oolang Infini, parfému vyrobeného ve Francii, se v hlavě otevírá akordy kalábrijského bergamotu, tuniské neroli a frézie. V srdci zavoní modrý čaj (oolong), egyptský jasmín a světlá kůže a základ sestává z tónů tabákových květů z Balkánu, guajakového dřeva z Indie a pižma. Celkové aroma, vyváženě propojující dřevité, citrusové, zelené, aromatické, kožené, květinové a pižmové stránky, je komplexní, současně chladivě svěží a lehce a příjemně, jakoby hloubavě, hřejivé, tajuplné, zemité i exotické. Nádherný a neobyčejný parfém Oolang Infini je mistrovským vonným dílem, kterým značka Atelier Cologne opět dokazuje, že si zaslouží pozornost i těch nejnáročnějších znalců nikových parfémů.

Atelier Cologne Oolang Infini se hodí především na denní nošení v teplejších měsících. Navždy si tento úchvatný parfém získá milovníky vůně čaje a bergamotu a špičkově kvalitních, originálních a komplexních vůní, zejména těch s výraznými dřevitými a citrusovými stránkami. Vyzkoušet by parfém Oolang Infini měl také každý, kdo rád objevuje ve světě parfémů zcela nové dimenze. Svému nositeli Atelier Cologne Oolang Infini dodá nádherný pocit naprosté výjimečnosti a zahalí ho do nebývale trvalého, originálním způsobem svěžího a nezaměnitelného aroma, které spolehlivě upoutá obdivnou pozornost okolí.

Kromě unikátních vůní zaujmou všechny parfémy značky Atelier Cologne také krásným balením. Průzračný flakon Oolang Infini příznačně čistého designu zdobí štítek v jemném odstínu bleděmodré barvy a doplňuje světlá elegantní krabička. Vyzkoušejte parfém ze zcela originální, nové olfaktorické „rodiny“ a zamilujte se do vůně modrého čaje, bergamotu a kůže v originální a dokonale vyvážené kompozici. Díky své špičkové kvalitě a unikátnosti je Atelier Cologne Oolang Infini také dokonalý dárek (nejen) pro znalce nikových parfémů ve vašem okolí.

Atelier Cologne Oolang Infini – neobyčejný parfém s čajem oolong, bergamotem a kůží v hlavních rolích.

Složení

Hlava
bergamot, tuniské neroli
Srdce
čaj, jasmín, kůže
Základ
guajakové dřevo, haitský vetiver, květ tabáku
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Atelier Cologne

Americká společnost Atelier Cologne byla založena v roce 2009 Sylvií Ganter a Christophem Cervaselem a rychle dosáhla velkého věhlasu. Parfémy této značky jsou inspirovány legendární Eau de Cologne a vyznačují se neobyčejně vysokou koncentrací esenciálních olejů. Nejčastěji představují unikátní spojení citrusů s různými druhy bylinek – bazalkou, mátou, zázvorem a jinými.

Na vývoji vůní Atelier Cologne se podílejí přední světoví parfuméři jako Jérome Epinette, Cecile Krakower či Jerome Epinette. Samostatnou zmínku si zaslouží také jejich elegantní flakony z francouzského skla s ručně zhotovovanými koženými uzávěry. Parfémy Atelier Cologne vyprávějí příběhy plné silných emocí a vzpomínek.

Menu