Atelier Cologne Blanche Immortelleparfém pro ženy

1×
Atelier Cologne Blanche Immortelle parfém pro ženy
Atelier Cologne Blanche Immortelle parfém pro ženy
100 ml

Kód: ATC3977 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Vzácné niche vůně nyní o 15 % levněji s kódem 15scentcz. Pouze do neděle!
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Atelier Cologne Blanche Immortelle
Složení

Blanche Immortelle je orientální květinová vůně pro ženy od mladé americké značky nikových (niche) parfémů Atelier Cologne. Tento parfumérský dům se pyšní prvenstvím ve vytváření parfémů inspirovaných legendární kolínskou. Vůně Atelier Cologne v sobě s dokonalou vyvážeností spojují citrusové a bylinné noty s dalšími vzácnými surovinami v silné koncentraci pro bohatý, nebývale silný a dlouhotrvající vonný efekt. Parfém Atelier Cologne Blanche Immortelle, s pikantní květinovou vůní plnou neobyčejné lákavosti, je oslavou těch nejvzácnějších, nesmírně cenných a neočekávaných ingrediencí.

Parfém Blanche Immortelle patří do originální řady vůní Cologne Absolue, kterou zakladatelé značky Atelier Cologne Sylvie Ganter a Christophe Cervasel přivedli na svět novou olfaktorickou skupinu čistých parfémů, ve které se poprvé mísí citrusy s nejvzácnějšími přírodními surovinami v dokonale vyvážených vůních s výjimečnou dlouhotrvající mocí. Každá z vůní Cologne Absolue vypráví příběh cenných emocí a mocných vzpomínek. Atelier Cologne Blanche Immortelle, s 18% koncentrací esenciálních olejů, není výjimkou. Působivá, unikátní a delikátně vyvážená vůně tohoto ryzího parfému evokuje mysteriózní průnik do jiného světa…

Atelier Cologne Blanche Immortelle (současně patřící do kolekce Métal, která zahrnuje vzácné, výjimečné a neočekávané vůně) představuje ve své vůni, vytvořené renomovaným návrhářem parfémů Jeromem Epinettem, nenadálé setkání citrusových not v jiskřivém úvodu s temně sladkými, záhadnými a lákavými notami postupně se odhalujícími ve vývoji. Výrazná slaměnka se se svou charakteristickou fascinující vůní plnou bohatosti a specifické přitažlivosti v srdci pojí s nádhernými květinovými tóny, aby vše ukotvil základ, svou zemitostí bránící přílišné sladkosti celkového aroma. „Její nekonečná velkorysost ji definovala, ale ona dávala přednost tomu zůstat skryta. S ohněm a vášní tajně věnovala každý okamžik svobody věci, která mohla mít nekonečný význam. Její činy měly nezvratně změnit zavedený řád,“ vypráví zástupci značky Atelier Cologne příznačně tajemně příběh inspirace pro vznik Blanche Immortelle, neobyčejného, luxusně vytříbeného a naprosto nezaměnitelného parfému.

Vonná kompozice Atelier Cologne Blanche Immortelle, parfému vyrobeného ve Francii, se v hlavě otevírá akordy kalábrijského bergamotu, italské mandarinky a mimózy z Grasse. V srdci zavoní slaměnka z Korsiky, indický jasmín sambac a turecká růže a základ sestává z tónů indonéské pačuli, haitského vetiveru a santalového dřeva z Austrálie. Celkové aroma, dokonale vyváženě propojující sladké, bylinné, hřejivě kořenité, dřevité a citrusové stránky, je nádherně sladké a současně zemité, lehce atraktivně záhadné a především až návykově neobvykle lákavé. Nádherný, překvapivý a naprosto neobyčejný parfém Blanche Immortelle je mistrovským vonným dílem, kterým značka Atelier Cologne dokazuje, že si zaslouží pozornost i těch nejnáročnějších znalců nikových parfémů.

Atelier Cologne Blanche Immortelle se hodí na celoroční nošení přes den i na večer. Navždy si získá především milovnice špičkově kvalitních a velmi originálních orientálních květinových vůní, zejména těch s výraznými sladkými a bylinnými stránkami. Vyzkoušet by parfém Blanche Immortelle měla také každá dáma, která ráda objevuje ve světě parfémů zcela nové dimenze. Své nositelce Atelier Cologne Blanche Immortelle dodá luxusní pocit naprosté výjimečnosti a zahalí ji do nebývale trvalého, mocného a nezaměnitelného aroma, které spolehlivě upoutá obdivnou pozornost okolí.

Kromě unikátních vůní zaujmou všechny parfémy značky Atelier Cologne také krásným balením. Lesklý metalizovaný flakon Blanche Immortelle příznačně čistého designu zdobí štítek v atraktivním odstínu tmavofialové barvy a doplňuje elegantní tmavá krabička. Vyzkoušejte parfém ze zcela originální, nové olfaktorické „rodiny“ a zamilujte se do vůně slaměnky v unikátní a dokonale vyvážené kompozici. Díky své špičkové kvalitě a originalitě je Atelier Cologne Blanche Immortelle také dokonalý dárek (nejen) pro znalkyně nikových parfémů ve vašem okolí.

Atelier Cologne Blanche Immortelle – naprosto neobyčejný parfém se slaměnkou, santalovým dřevem a citrusy v hlavních rolích.

Složení

Hlava
mimóza, bergamot, mandarinka
Srdce
turecká růže, slaměnka, jasmín pravý (arabský)
Základ
santalové dřevo, vetiver, pačuli
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Atelier Cologne

Americká společnost Atelier Cologne byla založena v roce 2009 Sylvií Ganter a Christophem Cervaselem a rychle dosáhla velkého věhlasu. Parfémy této značky jsou inspirovány legendární Eau de Cologne a vyznačují se neobyčejně vysokou koncentrací esenciálních olejů. Nejčastěji představují unikátní spojení citrusů s různými druhy bylinek – bazalkou, mátou, zázvorem a jinými.

Na vývoji vůní Atelier Cologne se podílejí přední světoví parfuméři jako Jérome Epinette, Cecile Krakower či Jerome Epinette. Samostatnou zmínku si zaslouží také jejich elegantní flakony z francouzského skla s ručně zhotovovanými koženými uzávěry. Parfémy Atelier Cologne vyprávějí příběhy plné silných emocí a vzpomínek.

Recenze Atelier Cologne Blanche Immortelle