Astrid Sun

třpytivé mléko po opalování

Astrid Sun třpytivé mléko po opalování
Astrid Sun třpytivé mléko po opalování
Astrid Sun třpytivé mléko po opalování
150 ml
74

Kód: ASR0150 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra pondělí 19. 11. 2018
Astrid Sun
150 ml | 74

Popis kosmetiky Astrid Sun

Přípravek po opalování Astrid Sun Sun zajistí sluncem namáhané pokožce potřebnou regeneraci a zklidnění.

Vlastnosti:

  • zklidňuje pokožku po opalování
  • vyživuje pokožku
  • ošetřuje a regeneruje
  • zintenzivňuje a prodlužuje opálení

Jak používat:
Naneste na pleť a důkladně rozetřete.

Vlastnosti

Konzistence
mléko
Typ pokožky
citlivá, pro všechny typy pokožky, suchá

O značce Astrid

Česká značka Astrid se již více než 150 let věnuje vývoji účinných a bezpečných výrobků pro krásnou a zdravou pokožku! Historie této firmy sahá až do roku 1847, kdy František Prochaska otevřel v pražské Celetné ulici obchod s mýdlem a současně i malou mýdlárnu, ve které začal vyrábět své první toaletní mýdlo.
Mladý podnikatel postupně začal navazovat spojení s francouzskými výrobci esencí a začal kromě mýdla vyrábět další kosmetické produkty, které zaznamenaly velký úspěch u zákazníků. Firma Prochaska se tak stala první historicky doloženou kosmetickou firmou v Rakousku - Uhersku.
V 60. letech 20. století firma zahájila spolupráci se světovými kosmetickými výrobci, jako je např. Schwarzkopf nebo Dior. Tato spolupráce znamenala velký zlom a posun ve výrobě kosmetiky. Také v současné době značka Astrid stále inovuje a nabízí kvalitní kosmetické výrobky, které jsou založené na efektivní kombinaci moderních kosmetických ingrediencí a postupech.
Můžete se spolehnout, že kosmetika Astrid zajistí pro vaši pokožku tu nejlepší péči a ochranu. Sortiment značky Astrid je velice široký. Zahrnuje kosmetiku pro děti, parfémy, pleťovou kosmetiku, sluneční kosmetiku i jedinečnou kosmetiku pro péči o celé tělo.