AstridSun hydratační tělové mléko po opalování

4×
Astrid Sun hydratační tělové mléko po opalování
Astrid Sun hydratační tělové mléko po opalování
200 ml

Kód: ASR0149 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Popis Astrid Sun
Vlastnosti

Přípravek Astrid Sun Sun poskytne pokožce namáhané sluncem potřebnou péči a zároveň prodlouží výdrž získaného opálení.

Vlastnosti:

  • snadno se roztírá a rychle vstřebává

Vlastnosti

Konzistence
mléko
Typ pokožky
suchá, pro všechny typy pokožky

Napsali jsme o Astrid Sun
Články

O značce Astrid

Česká značka Astrid se již více než 150 let věnuje vývoji účinných a bezpečných výrobků pro krásnou a zdravou pokožku! Historie této firmy sahá až do roku 1847, kdy František Prochaska otevřel v pražské Celetné ulici obchod s mýdlem a současně i malou mýdlárnu, ve které začal vyrábět své první toaletní mýdlo.
Mladý podnikatel postupně začal navazovat spojení s francouzskými výrobci esencí a začal kromě mýdla vyrábět další kosmetické produkty, které zaznamenaly velký úspěch u zákazníků. Firma Prochaska se tak stala první historicky doloženou kosmetickou firmou v Rakousku - Uhersku.
V 60. letech 20. století firma zahájila spolupráci se světovými kosmetickými výrobci, jako je např. Schwarzkopf nebo Dior. Tato spolupráce znamenala velký zlom a posun ve výrobě kosmetiky. Také v současné době značka Astrid stále inovuje a nabízí kvalitní kosmetické výrobky, které jsou založené na efektivní kombinaci moderních kosmetických ingrediencí a postupech.
Můžete se spolehnout, že kosmetika Astrid zajistí pro vaši pokožku tu nejlepší péči a ochranu. Sortiment značky Astrid je velice široký. Zahrnuje kosmetiku pro děti, parfémy, pleťovou kosmetiku, sluneční kosmetiku i jedinečnou kosmetiku pro péči o celé tělo.

Recenze Astrid Sun4